LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Āķis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Āķis
ĀĶIS

102.90€

BKCR175

ĀĶIS

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas ĀĶIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Piekabes āķis

Automašīnas āķis ir detaļa, kas tiek uzstādīta uz automašīnas virsbūves apakšējās detaļas un parasti kalpo kā savienojums, kas savieno braucošo transportlīdzekli ar piekabi.

Āķi vieglajām automašīnām parasti tiek sadalīti divos galvenajos veidos - fiksēti un noņemami. Fiksētie āķi ir stiprāki un izturīgāki nekā noņemamie. Taču tie var nedaudz samazināt automašīnas aerodinamisko efektivitāti, un nevarat tos viegli noņemt no automašīnas, jo fiksētie āķi parasti tiek piemetināti pie virsbūves. Tikmēr noņemamo āķu galvenā priekšrocība ir to mobilitāte. Tikai 1-2 minūšu laikā ar speciālu skrūvju, kronšteinu vai magnētu palīdzību šie auto āķi tiek piestiprināti pie virsbūves, kā arī pēc lietošanas tos var ātri un vienkārši noņemt.

Kā izvēlēties kvalitatīvu piekabes āķi?

Āķi automašīnām tiek izvēlēti pēc vairākiem kritērijiem. Vispirms apsveriet, vai sakabe jums būs nepieciešama visu laiku vai tikai reizēm, un vai jūs to izmantosit smagu kravu vai diezgan standarta piekabju pārvadāšanai. Apsverot šos jautājumus, vajadzētu būt samērā viegli izvēlēties starp jau apspriesto fiksēto un noņemamo āķi.

Kad vēlamais sakabes āķis ir izvēlēts atbilstoši tā veidam, ir svarīgi pievērst uzmanību detaļas saderībai ar automašīnas modeli. Āķi tiek izvēlēti atbilstoši automašīnai un tā konkrētajam modelim, lai nodrošinātu izcilu detaļas savietojamību ar dažādiem automašīnas virsbūves parametriem.

Pēc piekabes āķa izvēlēšanas atbilstoši modelim ir vērts pievērst uzmanību āķa maksimālajam vilces spēkam. Tā ir maksimālā svara slodze, kas izteikta kilogramos un ko automašīnas āķis var izturēt attiecībā pret velkamo piekabi. Ja izmantosiet āķi, lai vilktu nelielu piekabi, kuras maksimālais svars ir aptuveni 1000 kg, ir jāizvēlas āķis, kura maksimālās slodzes rādītājs ir vismaz 1000 kg. Tā ir minimālā drošības prasība, un mēs ieteicām vienmēr izvēlēties āķi, kam ir vismaz nedaudz lielāks slodzes rādītājs salīdzinot ar maksimāli pieļaujamajām slodzēm.

Piekabes āķa cenas kritēriji  

Meklējot sakabes āķi un tiešsaistes meklēšanas lodziņā ierakstot "sakabes āķi pārdošana" vai kādu citu līdzīgu frāzi, tiks parādīti desmitiem rezultātu ar daudziem tieši jums piemērotiem piedāvājumiem. Likumsakarīgi, ka arī cenu dažādība šajā gadījumā būs liela, tāpēc iesakām vispirms izvēlēties visas iespējamās iespējas atbilstoši augstāk minētajiem kritērijiem. Tāpat iesakām, izvēloties auto āķi, neietaupīt uz drošības rēķina, bet gan izvērtēt izvēlētā produkta izturību, ražošanas materiālus, ražotāja reputāciju un kvalitātes un cenas attiecību.

Signeda interneta veikalā saviem klientiem piedāvājam plašu auto preču un auto detaļu klāstu. Vēlamies, lai mūsu klienti visu nepieciešamo savai automašīnai atrastu vienuviet. Tāpēc mūsu vairāk nekā 300 000 unikālu produktu katalogam esam pievienojuši automašīnu āķu kategoriju. Sadarbība ar vairāk nekā 50 zīmoliem, konkurētspējīga kvalitatīvu detaļu cena un ārkārtīgi ātra piegāde ļauj mums būt auto detaļu tirdzniecības līderiem Baltijas valstīs, bet milzīgās jaunu un esošo klientu plūsmas garantē vēl ātrāku mūsu profesionāla personāla attīstību un spēju palīdzēt dažādos auto detaļu un auto preču izvēles jautājumos.