LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Kloķvārpstas blīvslēgs

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Kloķvārpstas blīvslēgs
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas KLOĶVĀRPSTAS BLĪVSLĒGS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Kloķvārpstas blīvslēgs

Kloķvārpstas blīvslēgs ir būtisks automašīnas dzinēja elements, kas nodrošina eļļas blīvumu un aizsargā dzinēju no eļļas noplūdes.
Šis mazs, bet ļoti svarīgs elements ir uzstādīts kloķvārpstas galā un efektīvi uztur dzinēja eļļu, neļaujot tai iekļūt nevēlamās vietās.
Kloķvārpstas blīvslēga ražošanā tiek izmantoti augstas kvalitātes materiāli, piemēram, sintētiskie gumijas maisījumi vai īpaši polimēri, kas ir izturīgi pret augstu temperatūru un ķīmisko iedarbību.
Šo materiālu izvēle ir kritiski svarīga, lai nodrošinātu ilgstošu komponenta darbību sarežģītos dzinēja darbības apstākļos.
Kloķvārpstas blīvslēgi parādījās aptuveni tajā pašā laikā, kad tika izveidoti pirmie automobiļi, lai risinātu eļļas noplūdes problēmu un novērstu dzinēja bojājumus, ko varētu izraisīt nepareiza eļļošana.

Bojājumi

Galvenie kloķvārpstas blīvslēga bojājumi ir saistīti ar tā nodilumu un bojājumiem.
Laika gaitā, pastāvīgās berzes un ekspluatācijas ekstremālos apstākļos, blīvslēgs var kļūt mazāk efektīvs, ļaujot eļļai izplūst caur to.
Tas var izraisīt eļļas noplūdi, dzinēja darbības problēmas un pat lielāku dzinēja bojājumu risku.
Tāpēc ir svarīgi regulāri pārbaudīt kloķvārpstas blīvslēgu un, ja nepieciešams, to nomainīt, lai izvairītos no dārgiem remontdarbiem.