LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Stabilizatora bukse

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas STABILIZATORA BUKSE, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Stabilizatora bukse

Stabilizatora bukse ir automašīnas balstiekārtas elements, kas kalpo kā savienojums starp stabilizatora stieni un automašīnas riteņiem. Stabilizatoru bukses parasti ir izgatavotas no īpašas plastmasas vai gumijas, un kā riteņa un piekares sistēmas savienojošām daļām tām ir lieliskas amortizācijas īpašības.

Lai gan stabilizatora bukse ir salīdzinoši neliela balstiekārtas daļa, tai ir ļoti svarīga loma. Pateicoties buksēm, tiek nodrošināta stabila automašīnas vadība pagrieziena laikā. Šīs detaļas neļauj automašīnai pārāk sasvērties pagrieziena laikā. Tas neļauj automašīnai slīdēt un nodrošina vienmērīgu braukšanu.

Stabilizatora bukses arī lielā mērā veicina mehānisko vibrāciju slāpēšanu, kas tiek pārnestas no riteņa uz automašīnas balstiekārtu un virsbūvi. Atkarībā no ražošanas materiāla, kvalitātes, konstrukcijas risinājumiem un šīs detaļas izmēra, stabilizatora bukses var absorbēt no 10 līdz 40% no riteņu pārraidītās mehāniskās vibrācijas.

Bukses bojājuma pazīmes

Lai gan stabilizatora bukses ir īpaši izturīgas un ilgmūžīgas detaļas, neviena auto detaļa nav 100% izturīga pret ilgstošu nodilumu. Par bukses nolietošanos vai citiem to bojājumiem parasti liecina tādas pazīmes kā pazemināta automašīnas stabilitāte un palielināta stūres pretestība pagriezienos. Arī nodilušas bukses var veicināt tādas problēmas kā pastiprināta automašīnas šūpošana un "lēkšana", braucot pa nelīdzeniem ceļiem. Ja šie defekti tiek pamanīti, ļoti iespējams, ka būs jāmaina stabilizatora bukses.

Signeda interneta veikala katalogā mūsu klienti var ātri izvēlēties un ērti pasūtīt visas savam auto nepieciešamās kvalitatīvās piekares sistēmas daļas. Sākot ar oriģinālo un alternatīvo ražotāju amortizatoriem, beidzot ar pusass gultņiem, eņģēm, stabilizatora buksēm, stieņiem un citām detaļām.