LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

KAS JĀZINA PAR PREČU ATPAKAĻATDOŠANU?

Lai izvairītos no pārpratumiem – aicinām iepazīties ar preču atpakaļatdošanas noteikumiem.

 

 • Fiziskas personas preces var atdot 14 kalendāro dienu laikā.

 • Vairumtirgotāji / juridiskas personas preces var atdot 30 kalendāro dienu laikā.

 • Speciāli jums pasūtītu preci varat atdot 5–30 d. d.* laikā. Brīdinām, ka 3 darba dienu laikā neizņemot speciāli jums pasūtītu preci, avanss netiek atmaksāts.

 • Atgādinām, ka oriģinālās preces un kvalitatīvas elektriskās/ elektroniskās preces** netiek atdotas.

 

*Izvēloties konkrētu preci, pievērsiet uzmanību atdošanas termiņam – dažādām ES noliktavām norādīts precīzāks (5–30 dienas) atpakaļatdošanas termiņš.

**Saskaņā ar Lietuvas Republikas mantu atpakaļatdošanas un maiņas noteikumiem.

 

Atpakaļ atdodamo preci pieņemsim, ja:

 • Prece nebūs lietota, tā būs bez montāžas/ ekspluatācijas pazīmēm. Atgādinām, ka lietotas, bojātas vai preces, kuras zaudējušas preces izskatu, atpakaļ nepieņemam.

Starp citu, vienmēr varat atdot atpakaļ preci, kura bija izņemta no iepakojuma. Minimālas iepakojuma izmaiņas neuzskatām par būtiskām izmaiņām.

 • Prece ir oriģinālajā iepakojumā un ar pārdevēja/ piegādātāja uzlīmēm/ kodiem.

 

Lai izvairītos no pārpratumiem un ieekonomētu Jūsu laiku, aicinām preces pārbaudīt iegādes vietā vai uzreiz pēc to piegādes norādītajā adresē.

 

Ja tas nav iespējams:

 1. Par iegādātu / piegādātu brāķētu preci, informējiet mūs 1 darba dienas laikā. Ja preces brāķi konstatējāt montāžas laikā vai pēc montāžas, par preci lūdzam informēt pēc iespējas ātrāk.

 2. Pirms brāķētas preces nosūtīšanas:

 • Atsūtiet aizpildītu atpakaļatdošanas formu uz e-pastu [email protected]. Lejupielādēt formu varat nospiežot uz zemāk esošo saiti.

 

 

 • Formā obligāti norādiet atdodamās preces Signeda kataloga kodu.

 • Pievienojiet preces fotogrāfiju ar redzamiem trūkumiem.

 

Garantija nav spēkā, ja prece bojāta nepareizas montāžas vai ekspluatācijas rezultātā, tas ir, ja prece bojāta Jūsu vainas dēļ.

Kā arī atgādinām, ka autovadītājs, kas ieradīsies pakaļ atdodamās precēm, tās pieņems tikai, ja iesniegsiet aizpildītu un mūsu speciālista apstiprinātu atpakaļatdošanas pieteikumu.

 

Lai atdotu preces, rakstiet uz e-pastu [email protected]. Jums ir vēl jautājumi? Zvaniet uz tālr. nr. +37126810330. Vēlam veiksmi.

Citi raksti

AUTOMAŠĪNU RADIATORI. SIGNEDA NOLIKTAVĀS – VAIRĀK PAR 20 TŪKSTOŠIEM DZESĒŠANAS DETAĻU
Droši vien jau zināt, ka mūsu klāstā ir ne tikai virsbūves, bet arī dzesēšanas sistēmas daļas. Lai pēc iespējas labāk jūs apkalpotu,..
MŪSU NOLIKTAVĀS – VĒL VAIRĀK ORIĢINĀLO DETAĻU AMERIKAS AUTOMOBIĻIEM
No šodienas mūsu sortimentā atradīsiet vēl vairāk oriģinālo detaļu Amerikas automobiļiem. Noliktavas papildināja Ford Mustang rāmji, dzinēj..
DODGE DURANGO SRT VIRSBŪVES KOMPLEKTS — CITĀDAI ĢIMENES AUTOMAŠĪNAI
Vai zinājāt, ka pasaulē jau ir pārdoti gandrīz 2 miljoni Dodge Durano automašīnu? Patiesībā tikai 3328 eiropieši ir paļāvušie..