LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Bamperu turētāji

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BAMPERU TURĒTĀJI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Bamperu turētāji 

Bamperu turētāji ir svarīgas funkcionālās automašīnas virsbūves detaļas, kas nodrošina pareizu bampera piestiprināšanu pie automašīnas virsbūves un atbilstošu bampera saglabāšanu braukšanas laikā. Kvalitatīvi bampera turētāji un bampera stienis palīdz bamperim absorbēt triecienu spēku uz automašīnu sadursmes laikā.

Kā izvēlēties atbilstošus bamperu turētājus?

Lai izvēlētos jūsu automašīnai ideālus bampera turētājus, vispirms pārliecinieties, vai tie ir saderīgi ar jūsu automašīnas modeli. Arī ieteicams izvērtēt materiālus, no kuriem detaļas ražotas.

Plastmasas bamperu turētāji nerūsē, tad to īpašnieki nesaskaras ar   korozijas problēmu, arī tie ir daudz lētāki, bet tajā pašā laikā mazāk izturīgi nekā, piemēram, metāla turētāji. Neviens nešaubās par metāla bamperu turētāju izturību, taču tie ir daudz smagāki un ilgtermiņā saskaras ar rūsēšanas problēmu.

Izvēloties bampera turētājus, svarīgi izvērtēt ne tikai materiālus, no kuriem detaļas ražotas, bet arī ražotāja reputāciju un viņa sniegtās garantijas. Tādā veidā varēsiet vienkāršāk izvēlēties bamperu turētājus ar labāko kvalitātes un cenas attiecību.

Augsta preču kvalitāte, konkurētspējīga cena un ātra un ērta piegāde. Pircēji, kuri nolemj iegādāties nepieciešamās auto detaļas un auto preces Signeda interneta veikalā, bauda šīs priekšrocības. Ekskluzīvas priekšrocības un lietotājam draudzīga interneta lapas struktūras sistēma garantē pastāvīgu klientu plūsmu. Mūsu komanda katru dienu pārdod simtiem dažādu produktu, priecājas par uzņēmuma līderpozīciju Baltijas valstīs un arvien vairāk pilnveido prasmes un kompetences, kas garantē pozitīvu klientu pieredzi.