LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Durvis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Durvis
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DURVIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto durvis

Auto durvis ir viena no svarīgākajām virsbūves funkcionālajām daļām. Pateicoties tām, jūs varat ne tikai droši un ērti iekāpt un izkāpt no automašīnas. Augstas kvalitātes durvis droši aizsargā vadītāju un pasažierus no sānu triecieniem braukšanas laikā. 2022. gadā Saskaņā ar ASV Lielceļu drošības apdrošināšanas institūta datiem, vien ASV tika reģistrēts vairāk nekā 2 miljoni negadījumu ar dažādiem durvju bojājumiem. Pat 40 procenti no visiem negadījumiem bija triecieni pret automašīnas sānu. Statistika liecina, ka ir nepieciešams pareizi parūpēties par savu drošību uz ceļa. Tātad, kā izvēlēties atbilstošas un izturīgas durvis savam auto?

Kvalitatīvu durvju izvēle

Lai izvēlētos uzticamas durvis savam auto, vispirms ir jāpārliecinās par to saderību ar auto modeli. Kad esat izvēlējies šim kritērijam atbilstošas durvis, turpmāk ieteicams pievērst uzmanību materiāliem, no kuriem ražots rāmis un skārds un to stiprībai. Metāla durvju skārds ir visizturīgāks, taču tas ir arī vissmagāks.  Plastmasas durvis var būt vieglākas par metāla durvīm, taču tās bieži ir mazāk izturīgas pret dažādu triecienu radītiem bojājumiem. Plastmasas automašīnu durvis parasti ir sastopamas tikai retos modeļos, piemēram, mikroautomobiļos un speciālajos transportlīdzekļos.

Ir vērts pievērst uzmanību durvis tirgojošā ražotāja reputācijai, sniegtājām garantijām un ar durvīm veiktām izturības pārbaudēm un to rezultātiem. Piemēram, autoražotāja Toyota automašīnas mūsdienās tiek uzskatītas par vienu no izturīgākajām mašīnām pasaulē. Automašīnu ražotājs pārbauda durvis ekstremālos apstākļos. Pētnieki testējamas automašīnas durvīs met 1500 kg svara speciālu trieciena pistoli ar ātrumu 75 km/h. Testēšana ekstremālos apstākļos palīdz izstrādāt īpaši izturīgas un triecienizturīgas auto detaļas.

Signeda interneta veikala klientiem jebkurā diennakts laikā ir pieejamas dažādas durvju detaļas un pašas automašīnu durvis. Pārdodam kvalitatīvas oriģinālās un neoriģinālās durvju detaļas, tāpēc ikviens pircējs pie mums atradīs apmierinošu kvalitātes un cenas attiecību.