LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Miglas lukturu blīvējums

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas MIGLAS LUKTURU BLĪVĒJUMS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Miglas lukturu blīvējums

Miglas lukturu blīvējums ir aizsargājoša un estētiskā detaļa, kas palīdz aizsargāt automašīnas miglas luktura stiklu no dažādiem netīrumiem, oļiem un citiem sīkiem priekšmetiem, kas braucot lido no ceļa. Miglas lukturu blīvējums parasti ir izgatavots no speciālas plastmasas vai gumijas. Pareizi izvēlēts lukturu blīvējums - atbilstoši auto modelim un virsbūves stilam - var būtiski veicināt automašīnas stila atdzīvināšanu un vispārējās virsbūves estētikas uzlabošanu.

Pirmie miglas lukturu blīvējumi sērijveida ražošanas vieglā automobiļa modelī tika uzstādīti jau 1936. gadā. Šo jauninājumu pirmais izmantoja autoražotājs Opel savā leģendārajā “Kadett 32“ modelī. Šis, līdz 1940.gada ražots Opel modelis, bija uzņēmuma pirmais sērijveidā ražots auto.

Budžeta mašīna “Kadett 32“ tika ražota Polijā un toreizējā Dienvidslāvijā, un tā bija slavena ne tikai ar kvalitāti, bet arī ar inovācijām. Bez jau minētajiem miglas lukturu blīvējumiem auto bija aprīkots arī ar tādiem jauninājumiem kā dzesēšanas sistēma ar termostatu, priekšējām bremzēm ar hidrauliskiem cilindriem un pneimatiskajiem amortizatoriem. Eiropa novērtēja ražotāja centienus, iegādājoties šim laikmetam kosmisku daudzumu (gandrīz 100 000 vienību) Kadett automašīnu. Šis modelis neapšaubāmi veicināja autobūves straujāku attīstību un tālāku progresu.

Šodien klienti, kuri apmeklē Signedas interneta veikalu, var ērti izvēlēties un pasūtīt savam auto modelim piemērotas aizsargājošas un estētiskās virsbūves detaļas tikai pāris minūšu laikā. No mazām detaļām, piemēram, miglas lukturu blīvējumiem vai lukturu blīvējuma lentes līdz virsbūves restēm, bamperiem, durvīm un dažādiem spoileriem. Pārdodam gan oriģinālo, gan alternatīvo ražotāju detaļas, tāpēc mūsu veikalu raksturo ne tikai piedāvājuma pārpilnība, bet arī konkurētspējīgu cenu dažādība.