LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Kartera

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas KARTERA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Kartera

Karteris – tai automašīnas apakšdaļā esoša tvertne motoreļļai. Tā ir ierīkota automašīnas apakšdaļā, lai būtu vieglāk nomainīt automašīnas eļļu. Kartera izmērs ir atkarīgs no automašīnas dzinēja tilpuma. Jo dzinēja tilpums ir lielāks, jo vairāk eļļas nepieciešams motoram un tādu dzinēju karteris ir lielāks.

Iemesli, kuru dēļ visbiežāk tiek mainīts karteris:

  • Kartera pārsišana. Tā kā karteris ir zemākajā dzinēja vietā, neuzmanīgi braucot, reizēm tam var tikt nodarīti lieli bojājumi un caursist tā sienu. Eļļa noplūst, un dzinējs strādā bez eļļas. Tas var nodarīt ļoti lielus bojājumus dzinējam.
  • Korozīva sairšana. Korozijas dēļ sabojāts karteris var zaudēt viengabalainību un zaudēt aizsardzību pret caurduršanu. Tādā gadījumā vislabāk ir karteri nomainīt, neriskējot sabojāt dzinēja detaļas.

Mūsu veikalos – liela karteru izvēle. Pirms tā izvēlēšanās, neaizmirstiet pievērst uzmanību automašīnas parametriem. Kartera izmērs ir atkarīgs no markas, modeļa, komplektācijas, dzinēja tilpuma un citām automašīnas daļām.