LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Durvju skārds

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DURVJU SKĀRDS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto durvju skārds

Automašīnas durvju skārds ir svarīga virsbūves detaļa, kas nodrošina vadītāja un pasažieru aizsardzību no dažādiem triecieniem. Durvju skārds aizņem vidēji 25% no visas virsbūves virsmas laukuma un veido tikai 10 procentus tā kopējā svara. Ņemot vērā šo statistiku, varbūtība, ka automašīnas durvis absorbēs trieciena spēku, teorētiski ir viena no ceturtajām. Tāpēc ir ļoti svarīgi nodrošināt, lai šī salīdzinoši vieglā detaļa būtu pēc iespējas izturīgāka.

Durvju skārds izvēle

Izvēloties automašīnas modelim piemērotu durvju skārdu, ir svarīgi pievērst uzmanību to sastāvam. Mūsdienu durvju skārds ir izgatavots no ļoti dažādiem materiāliem. No tērauda, alumīnija metāla detaļām līdz dažadiem metālu sakausējumiem. Tērauds, pateicoties tā lētumam un izturībai, ir visizplatītākais skārds ražošanas materiāls. Savukārt alumīnija durvju skārds var būt nedaudz mazāk izturīgs, taču lielā viegluma dēļ tas arī nedaudz samazina degvielas patēriņu. Dažādi metālu sakausējumi vai savienojumi ar citiem materiāliem atkarībā no izmantotajiem materiāliem un to proporcijām var sniegt dažādas durvju skārda priekšrocības. Piemēram, luksusa automašīnās sastopamo tērauda un oglekļa šķiedras kombināciju raksturo vieglums un augsta izturība.

Signeda interneta veikalā varat ātri izvēlēties savam auto piemērotas kvalitatīvas virsbūves detaļas. Sākot ar durvīm un to skārda, beidzot ar bamperiem, virsbūvēm un dzinēja pārsegiem. Pārdodam gan neoriģinālo, gan oriģinālo ražotāju preces, tāpēc ikviens klients pie mums atradīs apmierinošu kvalitātes un cenas attiecību.