LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Iesūtas gaisa temperatūras sensori

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas IESŪTAS GAISA TEMPERATŪRAS SENSORI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Iesūtas gaisa temperatūras sensori

Iesūtas gaisa temperatūras sensori automašīnā ir vitāli svarīgi dzinēja vadības sistēmā. Tie mēra iesūtas gaisa temperatūru dzinējā, nodrošinot būtisku informāciju dzinēja vadības blokam (ECU). Šī informācija tiek izmantota, lai noteiktu degvielas un gaisa maisījuma attiecību, nodrošinot efektīvu sadedzināšanu un optimālu dzinēja darbību.

Šie sensori parasti ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem, piemēram, plastmasas vai metāla, lai izturētu augstas temperatūras un vibrācijas dzinēja vidē. Tie darbojas, izmantojot termistorus, kuri maina savu pretestību atkarībā no temperatūras.

Iesūtas gaisa temperatūras sensori sāka lietot automašīnās 20. gadsimta pēdējās desmitgadēs, kad elektroniskā dzinēja vadības tehnoloģija kļuva plaši izplatīta.

Bojājumi

Runājot par iespējamiem bojājumiem, šie sensori var sastapties ar termistoru bojājumiem, elektro savienojumu problēmām vai bojājumiem, kas radušies ilgstošas lietošanas rezultātā. Nepareiza sensora darbība var radīt nepareizus gaisa temperatūras datus, kas var izraisīt neefektīvu dzinēja darbību, palielinātu degvielas patēriņu un palielinātu izmešu daudzumu.

Automobiļa ieplūdes gaisa temperatūras sensoru regulāra apkope un maiņa ir būtiska, lai nodrošinātu pareizu dzinēja darbību un efektivitāti. Ir svarīgi uzturēt automašīnas labu stāvokli un samazināt vides piesārņojumu.