LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Restes plastmasa

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas RESTES PLASTMASA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Automašīnas restes plastmasas

Restes plastmasas ir ne tikai kvalitatīvai automašīnas darbībai nepieciešamās motora nodalījuma detaļas, bet arī ārējās un iekšējās aizsargdetaļas, kas palīdz nodrošināt strādājoša dzinēja drošu darbību. Viena no šādām detaļām, kas nodrošina virsbūves priekšējās detaļas drošību un hermētiskumu, ir restes plastmasas.

Restes plastmasas ir svarīga priekšējās automašīnas virsbūves detaļa, kas vienlaikus veic vairākas funkcijas. Restes plastmasas primāri aizsargā dažādas motora nodalījuma detaļas no tiešas ūdens un dažādu netīrumu iekļūšanas braukšanas laikā. Arī plastmasas restes virsbūves priekšējā daļā var palīdzēt regulēt gaisa plūsmu pie automašīnas radiatoru un tādējādi veicināt konsekventu dzinēja dzesēšanu braukšanas laikā.

Dažādas plastmasas restes var ātri un ērti pasūtīt Signedas mājaslapā. Zinot sava auto modeli, marku  un meklējamo auto detaļu, katalogā varat izvēlēties visas nepieciešamās detaļas tikai dažu mirkļu laikā.

Mūsu klāstā ir ne tikai dažādas virsbūves plastmasas restes, bet arī dzinēja, degvielas padeves, bremžu sistēmas detaļas, šasijas detaļas un dažādas auto preces. Pateicoties vairāk nekā 300 000 unikālu produktu piedāvājumam, jūs varat atrast un izvēlēties visas jūsu automašīnai nepieciešamās detaļas vienuviet.

Mēs pārdodam oriģinālo ražotāju detaļas (piemēram, Peugeot, Audi, Chrysler, BMW un citas) un auto detaļas no neoriģināliem, bet ārkārtīgi augstas kvalitātes prroduktus nodrošinošiem ražotājiem (piemēram, Bosch, Magneti Marelli, Valeo un citiem).