LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Aizmugurējā bampera moldings

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AIZMUGURĒJĀ BAMPERA MOLDINGS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Aizmugurējā bampera moldings

Autovadītāji, kuri ir iegādājušies kvalitatīvus aizmugurējos vai priekšējos bamperus savām automašīnām, izbauda šo detaļu izturību daudzus gadus. Ironiski, ka tieši šeit slēpjas bieži vien nepietiekami novērtēta problēma. Kvalitatīvi ilgmūžīgi bamperi, kas nebūs jāmaina ilgu laiku, gadiem ejot sāk apnikt, un arī pašas automašīnas virsbūves izskats auto lietotajam  izskatās arvien švakāks. Ja vēlaties atjaunināt sava auto izskatu un tajā pašā laikā nesteidzaties nomainīt nevainojami funkcionējošus, bet nedaudz apnikušus bamperus, problēmai ir lielisks risinājums - priekšējo un aizmugurējo bamperu moldings.

Priekšējā vai aizmugurējā bampera moldings ir dekoratīva detaļa, kas izceļ auto kontūras un piešķir automašīnai pievilcīgāku estētisko izskatu. Atkarībā no moldinga veida, precīzas uzstādīšanas vietas un saderības ar konkrētu automašīnas modeli, šīs detaļas var būt izgatavotas no dažādiem plastmasas vai metāla savienojumiem.

Cienījami ražotāji pievērš lielu uzmanību bampera moldinga atbilstības un izturības pret vides faktoriem pārbaudei. Starp testa metodēm ir izplatīti stiprības un plastiskuma testi. Lente tiek izstiepta ar spēku līdz 100 N (apm. 10 kg) un izliekta, lai nodrošinātu, ka tai ir pietiekami laba stiprības un elastības īpašību kombinācija. Tāpat moldingu var pārbaudīt ar ultravioletajām lampām, lai noskaidrotu to izturību pret izbalēšanu. Tas viss – lai klients saņemtu spēcīgu, ilgmūžīgu preci.

Klienti, kas apmeklē Signeda interneta veikalu, būs patīkami pārsteigti par aizsargājošo un estētisko bamperu daļu sortimentu. Aizmugurējā bampera aizsardzības detaļas, bampera moldings, speciālie ieliktņi, spoileri un bamperi no oriģinālajiem un alternatīvajiem ražotājiem – tās ir tikai dažas detaļas no mūsu plašā bamperu detaļu klāsta. Sadarbojoties ar vairāk nekā 50 auto detaļu un auto preču ražotājiem,  pastāvīgi papildinām mūsu katalogu ar izcilas kvalitātes produktiem par pievilcīgām cenām. Klienti neapšaubāmi būs apmierināti ar savu lēmumu daudzus gadus.