LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Ieplūdes caurule (snorkelis)

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas IEPLŪDES CAURULE (SNORKELIS), vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Ieplūdes caurule (snorkelis)

Automašīnas ieplūdes caurule, kas plašāk pazīstama kā "snorkelis", ir svarīga dzinēja sistēmas sastāvdaļa, kuras galvenais mērķis ir nodrošināt tīru apkārtējo gaisu dzinēja gaisa ieplūdes sistēmā. Jūs reti redzēsit ieplūdes caurules, kas uzstādītas parastajās pilsētas automašīnās. Nekas pārsteidzošs – šī detaļa vidusmēra vieglajam auto ir pilnīgi nevajadzīga. Parasti ieplūdes caurules, kas atrodas virsbūves ārējā daļā, tiek uzstādītas jaudīgākiem SUV, kas darbojas ekstremālos "bezceļa" apstākļos.

Galvenās ieplūdes caurulu priekšrocības

Autovadītāji savos transportlīdzekļos ieplūdes caurules izvēlas uzstādīt vairāku iemeslu dēļ. Ieplūdes caurules pirmām kārtām garantē daudz spēcīgāku gaisa ieplūdi, kas palīdz sasniegt lielāku dzinēja jaudas efektivitāti un palielināt automašīnas caurgājību. Šis faktors ir ļoti svarīgs, braucot pa bezceļiem vai ļoti slikti segtiem meža ceļiem.

Tāpat arī jaudīgāki auto ar iebūvētām ieplūdes caurulēm bez problēmām var izbraukt pa dziļākām ūdenstilpnēm. Iebūvētas ieplūdes caurules automātiski nodrošina dzinējam nepieciešamo gaisa ieplūdes punktu daudz augstākā līmenī. Tas ļauj ērti braukt caur mazākām upēm, dziļām ūdens bedrēm, dubļiem vai citiem bezceļa šķēršļiem, vienlaikus nodrošinot dzinēja sistēmas hermētiskumu.

Ieplūdes caurules apkope

Lai gan ieplūdes caurules kalpo vidēji apmēram 5-10 gadus, šo detaļu bojājumi ir diezgan izplatīti. Lai nodrošinātu optimālu ieplūdes caurules darbību, vispirms ieteicams regulāri pārbaudīt tās stāvokli, vai nav plaisu vai bojājumu detaļas savienojumos. Novērotie ieplūdes caurules darbības traucējumi vai aizsprostojumi ir jānovērš pēc iespējas ātrāk. Pēc ieplūdes caurules iegādes vēl lielāku uzmanību ieteicams pievērst regulārai gaisa filtra nomaiņai un tā apkopei. Tas labāk pasargās visu dzinēja sistēmu no pārmērīgas cieto daļiņu un citu piesārņotāju uzkrāšanās.

Interneta veikals Signeda iepriecina savus pircējus ar ārkārtīgi plašu preču klāstu. Vairāk nekā 300 000 unikālu auto preču un auto detaļu, kas pielāgotas dažādu zīmolu modeļiem, palīdzēs ērti vienuviet izvēlēties visu, kas nepieciešams Jūsu automašīnai. Starp funkcionālajām virsbūves sistēmu detaļām ir vienkārši un tūninga bamperi,  ieplūdes caurules un lielas virsbūves detaļas (dzinēja pārsegi, aizsargi, spārni un durvis).