LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Motora pārsegi (kapoti) un to daļas

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas MOTORA PĀRSEGI (KAPOTI) UN TO DAĻAS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Motora pārsegi (kapoti)

Lielākā daļa auto entuziastu sava auto motora pārsegu dēvē par savu vizītkarti, kas rada pirmo iespaidu par auto. Tāpēc ir tik svarīgi, lai apakšējais motora pārsegs izskatītos nevainojami. Motora pārsega (kapota) mērķis ir aizsargāt dzinēju un citas dzinēja nodalījuma daļas no ārējo faktoru negatīvās ietekmes, un tas ir ļoti svarīgi auto aerodinamikai. Motora pārsegs izolē dzinēja troksni un vibrāciju no vadītāja, pasažieriem un citiem satiksmes dalībniekiem.

Mūsdienīgu motora pārsegu ražošana

Lai mūsdienu kapoti raksturotos ar izturību, labu skaņas izolāciju un tajā pašā laikā būtu pēc iespējas vieglāki un gludāki, to izgatavošanā tiek izmantoti ārkārtīgi moderni materiāli un tehnoloģijas. Dzinēju pārsegi mūsdienās ir izgatavoti no alumīnija, tērauda un dažādiem kompozītmateriāliem (piemēram, stikla šķiedras un poliestera, oglekļa šķiedras kompozītmateriāliem). Dažādu materiālu kombinācija palīdz nodrošināt mazāku detaļas svaru un labāku izturību pret karstumu, mitrumu un mehāniskiem triecieniem.

Mūsdienīgie sertificētu ražotāju kapoti pēc to izgatavošanas tiek rūpīgi pārbaudīti, lai pārliecinātos, ka tie atbilst dažādiem drošības un kvalitātes standartiem. Tāpēc, lai iegādātos kvalitatīvu dzinēja pārsegu vai tā daļas, noteikti pārskatiet detaļai sniegtās garantijas un tai piešķirtos drošības standartus un sertifikātus. Kvalitatīvs motora pārsegs ne tikai kalpos ilgāk, bet arī nodrošinās efektīvu aizsardzību sadursmju vai dažādu dabas stihiju laikā.

Kad tiek nomainīts automašīnas kapots?

Kapots  parasti tiek nomainīts pēc ceļu satiksmes negadījuma. Tomēr ir situācijas, kad nepieciešams nomainīt tikai atsevišķu kapota daļu, piemēram, gumiju, motora pārsega skaņas izolāciju, dzinēja pārsega blīvi vai slēdzenes daļu. Kapota  kabelis var nolietoties, izraisot pārsega atvēršanas-aizvēršanas funkcijas darbības traucējumus. Lai dzinēja pārsegs būtu pareizi pieskaņots kapotam un kalpotu ilgi, nedrīkst aizmirst pienācīgi parūpēties par tā sastāvdaļu apkopi.

Dzinēja pārsega apkope

Lai pēc iespējas ilgāk izbaudītu dzinēja pārsega lielisko stāvokli un izskatu, jums ir jāatvēl pietiekami daudz laika un uzmanības kapota apkopei. Periodiska kapota ārpuses un iekšpuses tīrīšana no netīrumiem, putekļiem un citiām nogulsnēm palīdzēs ilgāk novērst korozijas problēmas un defektus kapota aizvēršanas mehānismos.

Ja jūsu kapots ir izgatavots no metāliem, kas ir vairāk jutīgi pret rūsu, regulāri pārbaudiet, vai nav korozijas pazīmju. Ievēroto rūsu un tās izplatību nav grūti noņemt. Bet, ja problēmu ilgstoši neatrisināsit, progresējošas korozijas dēļ, iespējams, būs jānomaina kapots.

Regulāri pārbaudiet kapota bloķēšanas elementu un aizvēršanas mehānismu stāvokli. Ja pamanāt, ka kļūst arvien grūtāk atvērt un aizvērt kapotu, vai, aizverot kapotu, starp to un virsbūves virsmu ir atstarpe, iespējams, ir deformēta kapota virsma vai tās aizvēršanas mehānismu daļas ir salauztas. To parasti novērš ne tikai regulāra tīrīšana, bet arī pareiza pārsega aizveršana.

Interneta veikals Signeda klientiem piedāvā ārkārtīgi plašu dzinēju pārsegu un to daļu klāstu. Šeit Jūs varat iegādāties ar Jūsu automašīnas modeli lieliski saderīgus kapotus un to daļas - sākot ar kapota trosēm, amortizatoriem, beidzot ar to turētājiem un vāciņiem. Konkurētspējīgā cena un ārkārtīgi augstā preču kvalitāte ļauj klientiem iegādāties visas nepieciešamās detaļas mūsu veikalā.