LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Automašīnas skārda detaļas

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AUTOMAŠĪNAS SKĀRDA DETAĻAS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Automašīnu vējsargi

Automašīnu vējsargi ir ārkārtīgi svarīgas aizsargdaļas, kas tiek uzstādītas transportlīdzekļa apakšējā daļā. Šīs automašīnu skārdas pasargā virsbūvi no dažādu netīrumu un mitruma uzkrāšanās. Tās arī palīdz novērst rūsēšanas problēmas un pasargā virsbūvi no smalkiem akmeņiem vai grants triecieniem automašīnas kustības laikā. 

Automašīnu vējsargi nedrīkst būt ļoti smagi to lietošanas mērķa un uzstādīšanas vietas dēļ, bet tajā pašā laikā ir pietiekami stipri un izturīgi pret koroziju. Šo iemeslu dēļ virsbūves vējsargi parasti tiek izgatavoti no alumīnija, tērauda vai īpašiem plastmasas polimēriem. Biežs automašīnas īpašnieks, kurš nāk klajā ar ideju nomainīt virsbūves vējsargus, saskaras ar daudzām neskaidrībām. Lai palīdzētu izvēlēt Jūsu automašīnai piemērotākās aizsargdaļas, mēs atlasījām dažus būtiskus padomus.


Kā izvēlēties pareizos vējsargus?

Izvēloties virsbūves vējsargus, jāpievērš uzmanība to uzstādīšanas vietai un daļas saderībai ar automašīnas modeli un tās izlaiduma gadu. Ja vējsargi ir piemēroti pēc šiem kritērijiem, tālāk iesakām pievērst uzmanību norādītajiem ražošanas materiāliem. Tiem ir dažādas īpašības, kas var būt gan priekšrocības, gan trūkumi. Piemēram, alumīnija virsbūves vējsargi ir vieglāki, taču tāpēc tās ir mazāk izturīgas pret triecieniem. Tērauda vējsargiem gandrīz nekāds trieciens nav bīstams, tomēr detaļas svara dēļ var ciest kopējā automašīnas manevrētspēja. Neatkarīgi no tā, no kādiem materiāliem izgatavotus vējsargus Jūs izvēlaties, pirms pirkšanas noteikti painteresējieties par rezerves daļas izturību pret koroziju. 

Signeda interneta veikalā iespējams pasūtīt un iegādāties dažādas augstas kvalitātes auto vējsargus. Pateicoties modernajai datu bāzei, Jūs uzreiz varēsiet redzēt un novērtēt daļu saderību ar konkrētiem auto modeļiem. Mūsu klientiem piedāvāto auto rezerves daļu un auto preču klāstu veido vairāk nekā 300 000 dažādu produktu. Mēs esam viens no līderiem auto rezerves daļu tirdzniecībā Baltijas valstīs. Klientiem mēs garantējam ne tikai lielisku kvalitāti un ātru piegādi, bet arī konkurētspējīgas cenas.