LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Pagrieziena rādītājs

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas PAGRIEZIENA RĀDĪTĀJS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Pagrieziena rādītājs

Pagrieziena rādītāji ir paredzēti, lai jūs varētu  droši signalizēt citiem transportlīdzekļiem un gājējiem par gaidāmajiem jūsu automašīnas manevriem. Likumsakarīgi, ka šī mazā transportlīdzekļa detaļa ir ļoti svarīga satiksmes drošības nodrošināšanas sastāvdaļa.

Kā izvēlēties pagrieziena rādītājus?

Kvalitatīvam pagrieziena rādītājam jābūt hermētiskam, izturīgam pret automašīnas mehāniskajām vibrācijām un mitrumu. Izvēloties pagriezienu rādītājus, iesakām vispirms pievērst uzmanību šiem kritērijiem un, protams, arī pašu rādītāju saderībai ar Jūsu automašīnas modeli. Iesakām ņemt vērā arī rādītāju krāsu, spilgtumu un izskatu, lai pagrieziena rādītājs, ieslēdzot to, būtu labi redzams citiem satiksmes dalībniekiem.

Pagrieziena rādītāju un spuldžu maiņa

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc pagrieziena rādītāja spuldze ir jāmaina, ir tas, ka pēc ilgstošas lietošanas tā vienkārši izdeg. Taču, ja automašīnā neparasti bieži izdeg spuldzes, problēmas var rasties pašā elektroapgādes ķēdē. Tas īpaši iespējams, ja spuldzes vāji spīd, pat kad tās ir pareizi ievietotas.

Viss pagrieziena rādītājs parasti ir jānomaina, ja pēc ilgstošas lietošanas pasliktinās rādītāja hermētiskums un mitruma izturība. Tāpat rādītājs jānomaina pēc lieliem tā mehāniskiem bojājumiem, avāriju izraisītiem triecieniem. Lielākajā daļā automašīnu jūs pats varat viegli nomainīt pagrieziena rādītāju vai spuldzi. Ja, mainot tos, rodas jautājumi vai problēmas, vienmēr varat sazināties ar speciālistiem.

Signeda elektroniskā veikala katalogā izvēlieties kvalitatīvus, dažādiem auto modeļiem piemērotus pagriezienu rādītājus un spuldzes par pievilcīgu cenu.