LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Moldings

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas MOLDINGS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Moldings

Moldings ir dekoratīvas virsbūves detaļas, kuru daudzveidība un plašais pielietojums neatstās vienaldzīgus – šīs joslas ir redzamas gan automašīnas priekšpusē, gan aizmugurē. Dažu moldingu (piemēram, vējstikla josla) var izmantot kā atsevišķus auto izskata uzlabošanas komponentus. Tomēr diezgan liela daļa no šīm joslām un apdares detaļām tiek izmantotas kā elementi, lai bagātinātu citu detaļu izskatu (piemēram, automašīnas LED lukturu, spoileru vai bamperu).

Moldinga nostiprināšana un apkope

Izvēloties virsbūves apdares detaļas, ļoti izplatīta auto entuziastu izvēle ir apdares līmlente. To ir ļoti viegli piestiprināt un noņemt, ja nepieciešams. Izvēlētās augstas kvalitātes apdares līmlentes tiek lieliski nostiprinātas bez skrūvēm un uzgriežņiem un priecē saimnieku ar lielisku izskatu ilgu laiku.

No apdares līmlentēm ārkārtīgi populāra izvēle ir hromētā apdares lente. Šīs metāla lentes ne tikai lieliski izskatās, ir viegli piestiprināmas pie virsbūves, bet arī ir izturīgas pret ilgstošu mitruma un korozijas iedarbību.

Ir vērts atzīmēt, ka apdares detaļas var veikt ne tikai estētisku, bet arī aizsargājošu funkciju. Labs piemērs tam ir moldings. Moldings bieži tiek novietots uz ārējām vai iekšējām virsbūves daļām, spraugās starp durvīm un logiem. Izvēloties pareizo moldinga krāsu un biezumu, tas ne tikai uzlabo virsbūves vai salona izskatu, bet arī nodrošina labāku mitruma vai skaņas izolāciju.

Vairumā gadījumu moldinga un citu estētisku virsbūves detaļu apkope ir ārkārtīgi vienkārša. Ieteicams regulāri tīrīt detaļas un vizuāli novērtēt to stāvokli. Ieteicams izvairīties no abrazīviem tīrīšanas līdzekļiem, kas var sabojāt gan plastmasas, gan metāla apdares elementus.

Signeda interneta veikalā Jūs atradīsiet visdažādāku moldingu automašīnām un citas detaļas, kas uzlabo jūsu auto estētisko izskatu. No plastmasas durvīm, bamperu apdarēm līdz hromētām joslām. Apdares detaļas ir pielāgotas visdažādākajiem automašīnu modeļiem, un to konkurētspējīgā cena un izcilā kvalitāte priecē daudzus Signedas klientus jau daudzus gadus.