LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Bampera pārsegs

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BAMPERA PĀRSEGS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Automobiļa bampera pārsegs

Bampera pārsegs ir neatņemama automobiļa daļa, kas pilda būtiskas funkcijas un nodrošina transportlīdzekļa drošību un estētiku. Šī sastāvdaļa, kas debitēja automobiļu rūpniecībā 20. gadsimtā, sākotnēji tika izmantota kā priekšējās un aizmugurējās daļas aizsardzība pret nelieliem negadījumiem un bojājumiem. Kopš tā laika bampera pārsegi ir piedzīvojuši dažādas evolūcijas gan materiālu, gan funkcionalitātes ziņā.

Sākumā bampera pārsegi tika izgatavoti no metāla, bet vēlāk sāka izmantot plastmasu un citus vieglākus un elastīgākus materiālus, kas labāk absorbē triecienus un mazāk kaitē gājējiem negadījuma gadījumā. Mūsdienās to ražošanai visbiežāk tiek izmantots polipropilēns, kas izceļas ar triecienizturību, vieglumu un formēšanas vieglumu.

Bampera pārsegi ne tikai aizsargā automobiļa priekšpusi un aizmuguri no nelielām sadursmēm, bet arī palīdz samazināt aerodinamisko pretestību, tādējādi uzlabojot automobiļa stabilitāti un palielinot degvielas ekonomiju. Turklāt tie ir svarīgi estētiskā dizaina elementi, kas ļauj automobilim izcelties un piešķir tam unikālu izskatu.

Bojājumi

Runājot par bojājumiem, bampera pārsegi var ciest no skrāpējumiem, buktes un pat plaisām pēc stipriem triecieniem. Laika gaitā tie var arī izbalēt vai zaudēt krāsu saules staru ietekmē. Tāpēc regulāra pārbaude un apkope ir būtiska, lai uzturētu šīs automobiļa daļas izskatu un funkcionalitāti.

Interesants fakts: pirmie bamperi bija ļoti vienkārši un nebija pielāgoti enerģijas absorbēšanai.

Laika gaitā inženierijas progresija ļāva izstrādāt sarežģītākas sistēmas, kas ne tikai aizsargā automobili, bet arī samazina ievainojumu risku ceļu satiksmes negadījumos.