LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Vadotnes skriemelis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas VADOTNES SKRIEMELIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Vadotnes skriemelis

Vadotnes skriemelis ir svarīga automobiļa daļa, kas nodrošina dzinēja jostas vai ķēdes darbību. Tas palīdz pārnest pagriezes momentu no dzinēja uz citiem transportlīdzekļa mezgliem, piemēram, ģenerators, gaisa kondicioniera kompresors vai ūdens sūknis. Izgatavots no izturīgiem materiāliem, piemēram, tērauda vai alumīnija, vadotnes skriemelis ir izstrādāts, lai izturētu lielas slodzes un temperatūras svārstības. To bieži pārklāj ar aizsargpārklājumu, lai pasargātu no korozijas un nodiluma. Vadotnes skriemelis automobiļos parādījās vienlaikus ar pirmo sērijveida automobiļu ražošanu, jo tas bija nepieciešams dzinēja mezgliem efektīvai darbībai.

Kļūdas

Vārpstas ritenis var bojāties dažādu iemeslu dēļ. Starp visbiežāk sastopamajām kļūdām ir nodilums, kas var izraisīt jostas slīdēšanu vai pat tā pārraušanos. Iespējami arī mehāniski bojājumi, piemēram, plaisas vai lūzumi, kas var rasties sakarā ar negadījumiem vai nepareizu ekspluatāciju. Kļūdas vārpstas ritenī var izraisīt neregulāru dzinēja darbību, troksni vai pat dzinēja bojājumu.

Regulāra vārpstas riteņa pārbaude un apkope ir nepieciešama, lai izvairītos no nopietniem automobiļa defektiem un nodrošinātu ilgstošu un uzticamu tā darbību.