LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Motora trosīte

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas MOTORA TROSĪTE, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Motora trosīte

Automašīnas pārsega trosīte ir nozīmīga pārsega atvēršanas mehānisma funkcionāla sastāvdaļa, pateicoties kurai iespējams ērti atvērt automašīnas motora pārsegu no ārpuses ar vienu sviras piespiešanu. Motora trosītes parasti ir izgatavotas no izturīga metāla, parasti tērauda vai sintētiskās šķiedras, un tām ir divi gali. Viens no tiem tiek savienots ar pārsega rokturi automašīnas salona iekšpusē, bet otrs ar motora pārsegu. Pavelkot vai nospiežot motora pārsega atvēršanas rokturi, mehāniskā kustība caur trosi tiek pārnesta uz motora pārsega slēdzeni, kas tiek pagriezts un tādējādi ātri un droši tiek atvērts dzinēja pārsegs.

Mūsdienu trosītes parasti ir mehāniska tipa un darbojas, reaģējot uz mehānisku ietekmi. Parasti šīs detaļas kalpo ilgu laiku un ir uzticamas. Parasti trosītes notrūkst vai tiek citādi bojātas negadījumu uz ceļiem laikā vai pārmērīgas stiepšanās vai vilkšanas dēļ, atverot pārsegu. Patiesībā, trosītes var nolietoties automašīnās, kuras ir izmantotas jau daudzus gadus ražošanas materiālu dabiskās novecošanas dēļ.

Notrūka dzinēja trosīte? Vai varbūt trosīte nedarbojas pietiekami efektīvi? Signeda interneta veikalā Jūs atradīsiet ārkārtīgi plašu auto pārsega trosīšu izvēli. Varat pārbaudīt to saderību ar jūsu automašīnas modeli tikai ar dažiem pogas klikšķiem.

Mūsu mērķis ir, lai mūsu klienti atrastu auto preces un auto detaļas, kas vislabāk atbilst viņu kvalitātes un cenas attiecības prasībām. Tāpēc mēs sadarbojamies ar vairāk nekā 50 oriģinālo un neoriģinālo preču piegādātājiem un pastāvīgi paplašinām savu sortimentu, kas šobrīd sastāv no vairāk nekā 300 000 precēm.