LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Bagāžnieka spoileris

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BAGĀŽNIEKA SPOILERIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Bagāžnieka spoileris 

Bagāžnieka spoileris ir estētiskā virsbūves detaļa. Pateicoties spoileriem, netērējot daudz laika un finansiālus ieguldījumus, jūs varat ievērojami uzlabot sava auto izskatu un pārvērst automašīnu, ar kuru jūs braucat, par unikālāku transportlīdzekli. Virsbūvei ir daudz dažādu estētisku elementu, sākot no tādām detaļām kā bagāžnieka spoileris un beidzot ar spoileri, kas pielāgoti pārsegam, jumtam, aizmugurējam stiklam vai pat vējstiklam.

Bagāžnieka spoileru priekšrocības

Ir vērts atzīmēt, ka daži spoileri veic ne tikai estētisko  funkciju, bet arī nedaudz uzlabo automašīnas aerodinamiskās īpašības. Ko tas nozīmē vadītājam? Zemāka gaisa plūsmas pretestība braukšanas laikā un ar to saistītās papildu priekšrocības – nedaudz samazināts degvielas patēriņš, vieglāks auto paātrinājums un lielāka manevrētspēja.

Vidēji spoileri var līdz 10-20 procentiem uzlabot automašīnas manevrēšanas spēju lielā ātrumā. Degvielas patēriņa optimizācijas līmenis (atkarībā no izvēlētajiem spoileriem) var sasniegt 5-10 procentus. Kopējo gaisa pretestību braukšanas laikā var samazināt par 10-20 procentiem. Skaidrs, ka spoileris ir ne tikai skaista, bet arī  funkcionāla detaļa.

Bagāžnieka spoileru izvēles kritēriji

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties aizmugurējo spoileri vai priekšējo apdari, spoileri parasti tiek izgatavoti no tiem pašiem materiāliem – izturīga metāla, plastmasas vai oglekļa šķiedras materiāliem. Izvēloties jaunus spoilerus, svarīgi pievērst uzmanību ne tikai ražošanas materiālam, bet arī detaļas saderībai ar auto modeli, ražotāja reputācijai un spoileram sniegtajām garantijām.

Signedas interneta veikalā Jūs varat pasūtīt dažādas estētiskās virsbūves detaļas jebkurā diennakts laikā. Sākot ar tādām detaļām kā spoileris uz bagāžnieka un beidzot ar dažādiem bamperiem un to restēm un līstēm. Tāpat klientiem ir noderīgi zināt, ka, būdams lielākais auto detaļu tirgotājs Baltijas reģionā, Signeda pārdod gan vienkāršas, gan tūninga virsbūves detaļas, ko piegādā oriģinālie un alternatīvie ražotāji. Garantējam saviem klientiem ne tikai izcilu detaļu kvalitāti, bet arī to konkurētspējīgu cenu.