LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Luktura mazgāšanas vāciņš

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas LUKTURA MAZGĀŠANAS VĀCIŅŠ, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Lukturu mazgāšanas vāciņš

Lukturu mazgāšanas vāciņš ir neliela, bieži vien nemanāma detaļa, kas ir uzstādīta priekšējā bamperī. Šīs detaļas galvenais un vienīgais uzdevums ir nodrošināt lukturu sprauslu aizsardzību no dažādiem netīrumiem. Visizplatītākie ir plastmasas sprauslu vāciņi. No šī materiāla izgatavoto detaļu izmaksas ir diezgan zemas, taču tajā pašā laikā plastmasas vāciņi lieliski pilda galveno – sprauslu aizsardzības – funkciju.

Pareiza lukturu mazgāšanas sistēmas uzstādīšana un tās funkcija ir cieši saistīta ar transportlīdzekļa lietotāju drošību. Tāpēc, lai izvēlētie priekšējo lukturu sprauslu vāciņi jums kalpotu uzticami, ir vērts izvēlēties šo detaļu, ņemot vērā tās saderību ar jūsu auto modeli.

Signedas mājas lapas katalogā var atrast un iegādāties visdažādākās virsbūves, dzinēju detaļas un auto preces. No mazākajām detaļām, piemēram, lukturu mazgāšanas vāciņa, līdz amortizatoriem, degvielas filtriem un dzinēja ģeneratoriem. Vairāk nekā 300 000 unikālu auto detaļu un auto preču mūsu sistēmā ir klasificētas tā, lai nepieciešamības gadījumā ērti un viegli atrastu savam auto modelim nepieciešamo detaļu vai preci.