LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Skārds

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas SKĀRDS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Skārds automašīnām

Auto  skārds ir svarīga funkcionāli aizsargājoša transportlīdzekļa detaļa. Skārds automašīnām palīdz nodrošināt virsbūves hermētiskumu un efektīvāku pasažieru aizsardzību no trieciena bojājumiem sadursmju gadījumā. Visbiežāk auto skārds ir izgatavots no kvalitatīva tērauda, alumīnija vai oglekļa šķiedras. Saskaņā ar ASV Nacionālās autoceļu satiksmes drošības administrācijas (NHTSA) datiem, automašīnu skārds, kas izgatavots no izturīga tērauda, var palīdzēt samazināt pasažieru bojājumus sadursmēs līdz pat 70 procentiem.

Automašīnas skārds (atkarībā no tā mērķa) parasti tiek piestiprināts pie virsbūves, pieskrūvējot to ar speciālām stiprinājuma skrūvēm vai vītnēm. Atsevišķos gadījumos skārdu var piemetināt pie automašīnas rāmja vai citām aizsargdetaļām.


Kā izvēlēties atbilstošu auto skārdu?

Lai izvēlētos skārdu, kas ir ideāli piemērots jūsu automašīnas izmēriem un virsbūves tipam, ir svarīgi pievērst uzmanību šīs detaļas saderībai ar konkrēto automašīnas modeli, ar kuru jūs braucat. Pēc tam lietderīgi painteresēties par skārda ražošanas materiāliem, ražotāja reputāciju un garantijām, ko skārda ražotājs sniedz no savas puses.

Automobiļu skārda izturības testi

Automobiļu skārda ražotāji skārda prototipu izturību pārbauda ar dažādiem testiem pirms detaļu masveida ražošanas apstiprināšanas. Viens no tiem ir skārda izturības pret virsmas spiedienu pārbaude. Rūpnieciskajai hidrauliskajai presei piestiprina skārdu, un presēšanas spēks pakāpeniski tiek palielināts līdz aptuveni 1500 N. Precīza presēšanas spēka vērtība ir atkarīga no pārbaudāmā skārda veida, tā ražošanas materiāliem un citiem testa apstākļiem. Protams, tas ir tikai viens no testiem, kas jāiztur jauno detaļu prototipiem. Skārdu bieži pārbauda, simulējot dažādus satiksmes notikumus un mazāku objektu ietekmes scenārijus.

Interneta veikalā Signeda varat ātri izvēlēties un pasūtīt savam auto modelim piemērotu un dažādām ES drošības prasībām atbilstošu virsbūves skārdu. Pārdodam kvalitatīvas detaļas no oriģinālajiem un alternatīvajiem ražotājiem, tāpēc varam nodrošināt ne tikai plašu auto detaļu izvēli, bet arī konkurētspējīgu cenu.