LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Riteņa gultnis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas RITEŅA GULTNIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Ritena gultnis

Riteņa gultnis ir svarīga automašīnas sastāvdaļa, kas nodrošina, ka ritenis stabili turas uz ass un griežas ar mazāku pretestību. Kad pamanāt, ka pienācis laiks mainīt riteņa gultni, negaidiet un, veiciet pareizo izvēli, iegādājaties to Signeda interneta veikalā.


Riteņu gultņu bojājuma pazīmes

Galvenā riteņa gultņa bojājuma pazīme ir dūkoņa, kas kļūst stiprāka, pagriežot automašīnas stūri uz vienu vai otru pusi. Šī skaņa ir dzirdama arī automašīnas salonā. Reizēm bojāts gultnis var arī radīt svilpojošu skaņu. Tāpat jāpievērš uzmanība, ja:

  • riepas nodilst nevienmērīgi;
  • stūre vibrē;
  • braucot taisni, auto virzās uz vienu pusi;
  • riteņi braukšanas laikā trīc, it kā tie būtu vaļīgi

Kā noteikt, kurš riteņa gultnis čīkst?

  • Apskatiet riepas. Nevienmērīgs riepas nodilums norāda, ka gultnis ir jānomaina.
  • Pavērojiet, uz kuru pusi novirzas automašīna, braucot taisni. Parasti auto virzās uz to pusi, kur jāuzstāda jaunais gultnis.
  • Pēc automašīnas pacelšanas pakustiniet riteņus. Ritenis, kuram jāmaina gultnis, būs vaļīgs. Ja pamanāt šīs pazīmes, nekavējieties, jo laicīgi nenomainīts riteņa gultnis var radīt nopietnas problēmas. Bīstamākāsno tām ir gultņa sabrukšana vai riteņa bloķēšana. Reti ir gadījumi, kad visi riteņu gultņi nolietojas vienlaicīgi. Tāpēc ir svarīgi zināt, kā noteikt, kurš riteņa gultnis čīkst.

Automašīnai ir priekšējā riteņa gultnis un aizmugurējā riteņa gultnis. Parasti pēc čukstošās skaņas ir viegli noteikt, gultnis čīkst priekšā vai aizmugurē. Grūtāk ir noteikt, no kuras ass puses skaņa radusies. Tātad, kā to izdarīt?

Ja nepieciešams, negaidiet un iegādājaties labas kvalitātes riteņu gultņus par saprātīgu cenu Signeda e-veikalā.

Ja neesat pārliecināts, kāds gultnis ir nepieciešams jūsu automašīnai, lūdzu, sazinieties ar tiešsaistes menedžeri, viņš palīdzēs izvēlēties riteņa gultni atbilstoši jūsu automašīnai.