LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Logu pacēlāja slēdzis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas LOGU PACĒLĀJA SLĒDZIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Logu pacēlāja slēdzis

Logu pacēlāja slēdzis automašīnā ir svarīga daļa, nodrošinot ērtības un drošību vadītājam un pasažieriem. Šie slēdži ļauj vadītājam atvērt un aizvērt logus, kas ir svarīgi automašīnas ērtībām. Automobiļu logu vadības slēdžu attīstība sākās kopā ar automobiļu rūpniecības izaugsmi 20. gadsimtā un kļuva par neatņemamu braukšanas ērtību daļu. Šīs sistēmas, ļaujot vadītājam vadīt logus, sākotnēji bija mehāniskas konstrukcijas ar manuālo vadības principu.

Ar tehnoloģiju attīstību logu vadības slēdži kļuva par elektroniskās vadības sistēmas daļu un tika integrēti stūrē, durvju rokturos vai kā atsevišķas pogas durvju panelī. Tas ne tikai uzlaboja braukšanas ērtības, bet arī veicināja automobiļu drošību.

Bojājumi

Neskatoties uz progresu, šajās sistēmās var rasties bojājumi, piemēram, elektromagnētiski traucējumi, mehānisko daļu nolietojums vai elektronikas kļūdas. Šādas problēmas var radīt drošības risku, neļaujot pienācīgi vadīt logus.

Logu vadības slēdži automašīnā parasti ir izgatavoti no augstas kvalitātes plastmasām vai metāla sakausējumiem. Plastmasa bieži tiek izmantota viegluma un ekonomiskuma dēļ, kamēr metāla sakausējumi nodrošina izturību un ilgmūžību.

Plastmasas slēdžu konstrukcijas ļauj pilnveidot formu, kas ir svarīgi, integrējot tos automobiļa dizainā. Turklāt plastmasa ir viegla, kas veicina kopējā automobiļa svara samazināšanu, tādējādi potenciāli uzlabojot degvielas ekonomiju.

Metāla sakausējumu slēdži, piemēram, alumīnija vai cinka sakausējumi, nodrošina izturību un aizsardzību pret mehāniskiem triecieniem. Tie arī var būt pārklāti ar īpašām pārklājumiem, lai aizsargātu tos no korozijas vai citiem kaitīgiem faktoriem.

Abi šie materiāli tiek izvēlēti, ņemot vērā slēdža funkcionalitāti, dizainu un ražošanas izmaksas, lai nodrošinātu optimālu kvalitāti un uzticamību. Periodiskas pārbaudes un tehniskā apkope ir svarīgas, lai novērstu iespējamos bojājumus un nodrošinātu automobiļa uzticamību un drošību vadīšanas laikā. Logu vadības slēdži, lai arī parasti nepamanāmi, ir svarīgi automobiļa komponenti, kas veicina vadīšanas kvalitāti.