LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Rumba

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas RUMBA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Rumba

Biežs autovadītājs vismaz reizi dzīvē ir dzirdējis par tādu detaļu kā riteņa rumba. Tomēr ir svarīgi zināt, ka ir vairāki šīs detaļas veidi, kuriem ir dažādi mērķi. Šeit mēs paskaidrosim, kā tie atšķiras un kādas funkcijas tie veic.


Kas ir riteņa rumba?

Vispārīgi runājot, šī daļa ir atbildīga par riteņa stabilu saķeri ar balstiekārtu un griešanos braukšanas laikā. Šī auto detaļa ir iesaistīta arī bremzēšanā, jo uz tās ir uzmontētas bremžu sistēmas daļas.

Tās ir divu veidu: montējamas un izliejamas. Šim faktoram jāpievērš uzmanība, izvēloties detaļu. Svarīgi arī to izvēlēties atbilstoši automašīnas modelim un zīmolam.


Kas ir stūres rumba?

Tā savieno stūri ar automašīnas riteņiem. Citiem vārdiem sakot, griežot stūri, šī daļa nodod jaudu stūres mehānismiem un riteņiem, kas liek automašīnai manevrēt vienmērīgi.

Šī auto detaļa jāizvēlas atbilstoši automašīnas modelim Svarīgi ir arī pievērst uzmanību jūsu automašīnā uzstādītajam stūres mehānismam.

Ja nepieciešams nomainīt rumbu, Signeda interneta veikalā atradīsiet to plašo izvēli par izdevīgu cenu. Ja nezināt, kura auto detaļa ir piemērota Jūsu automašīnai – pārdošanas menedžeris ar prieku palīdzēs atrast nepieciešamo auto detaļu par lētāku cenu.