LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Bremžu cilindrs

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BREMŽU CILINDRS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Bremžu cilindrs

Ja izdzirdāt, ka bremžu sistēma sāka radīt trokšņus, ir vērts pārbaudīt tās darbību. Viena no bremžu daļām, kas var sabojāties, ir bremžu cilindrs. Signeda interneta veikalā Jūs atradīsiet plašu bremžu cilindru izvēli dažādām automašīnām par izdevīgu cenu.


Kas ir galvenais bremžu cilindrs?

Galvenais bremžu cilindrs mijiedarbojas tieši ar bremžu pedāli.

Vispārīgi runājot, kad tiek nospiests bremžu pedālis, galvenais bremžu cilindrs pārraida bremzēšanas informāciju mehānismiem.


Kad jānomaina galvenie bremžu cilindri?

Šie bremžu cilindri ir diezgan izturīgas automašīnu daļas, taču tās nav mūžīgas. Tāpat kā jebkura cita auto detaļa, kuru ietekmē amortizācija, arī šīs daļas ir regulāri jāmaina, lai nodrošinātu vienmērīgu un drošu braukšanu.

Tomēr jums vajadzētu īpaši uztraukties, ja ir galvenā bremžu cilindra bojājuma pazīmes. Kādas tās ir?

  • Zem stāvošas mašīnas parādās peļķe, un bremžu šķidruma līmenis pazeminās. Tas nozīmē, ka ir noplūde no galvenā bremžu cilindra un tek bremžu šķidrums. Par šo problēmu var liecināt arī netīrs bremžu šķidrums.
  • Mīksts bremžu pedālis un traucēta bremzēšana. Ja jūtat, ka bremžu pedāli izspiest ir kļuvis vieglāk un nejūtat pretestību, tad var būt bojāti hidrauliskie bremžu cilindri.
  • Bremžu pedālis vibrē vai bremžu kluči nodilst nevienmērīgi. Ja pamanāt šīs galvenā bremžu cilindra bojājuma pazīmes, šī jūsu automašīnas daļa būs jānomaina.