LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Durvju slēdzene

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DURVJU SLĒDZENE, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto durvju slēdzene

Automašīnas durvju atslēgšana ir viena no biežākajām darbībām, ko autovadītāji veic ikdienā. Vidēji vienas automašīnas durvis tiek atslēgtas un aizslēgtas aptuveni 2500 reizes gadā. Likumsakarīgi, ka slēdzenes mehānisma būtiskajai detaļai - automašīnas durvju slēdzenei - jābūt īpaši izturīgai un uzticamai. Interesanti, kā vispār tiek ražotas un pārbaudītas durvju slēdzenes?

Auto durvju slēdzeņu ražošana

Dabiski, ka durvju ārpusē uzstādītajai automašīnas slēdzenei jābūt izgatavotai no atbilstošiem un korozijizturīgiem materiāliem. Tāpēc parasti tirgū atradīsiet slēdzenes, kas izgatavotas no metāla sakausējumiem (tērauda, alumīnija vai misiņa).

Vairums augstākās kvalitātes oriģinālo un neoriģinālo auto detaļu ražotāju pirms savu produktu pārdošanas tās rūpīgi pārbauda. Auto slēdzenes nav izņēmums. Lai gan testēšanas metožu intensitāte var atšķirties, parasti tiek pārbaudīta slēdzeņu izturība pret ilgstošu mehānismu lietošanu, ūdeni, karstumu, aukstumu un dažādiem uzlaušanas gadījumiem.

Piemēram, autoražotājs Volkswagen, kas visā pasaulē pazīstams ar lielisku auto kvalitātes un cenas attiecību, ļoti rūpīgi pārbauda savu automašīnu durvju slēdzenes. Slēdzenes mehānismi tiek automātiski atslēgtas un aizslēgtas 100 000 reižu, lai pārbaudītu to izturību. Arī slēdzeni, pārbaudot tās hermētiskumu, 24 stundas iegremdē ūdenī. Temperatūras noturības testus ar slēdzenēm Volkswagen veic, pārbaudot to darbību temperatūrā no -40 līdz +80 grādiem pēc Celsija. Slēdzenes drošība tiek pārbaudīta, mēģinot tās iezlauzt, izmantojot visdažādākās metodes un rīkus. Stingra pārbaude ir neapšaubāmi izdevīga – Volkswagen automašīnu durvju slēdzenes ir atzītas par vienu no augstākās kvalitātes pasaulē.

Signeda interneta veikala katalogā var atrast visdažādākas kvalitatīvas durvis un to detaļas no oriģinālajiem un neoriģinālajiem ražotājiem. Sākot ar pašām durvīm un to skārdām, beidzot ar durvju eņģēm, ierobežotājiem un to slēdzenēm. Mūsu katalogā jūs atradīsiet durvju slēdzenes, kas piemērotas BMW, Volkswagen, Skoda, Citroen, Peugeot un citu populāru zīmolu modeļiem. Lieliska cenas un kvalitātes attiecība un ātra piegāde - garantēta.