LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Aizmugurējais bampers

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AIZMUGURĒJAIS BAMPERS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Aizmugurējais bampers

Automašīnas aizmugurējais bampers ir detaļa, kas ne tikai nodrošina labāku automašīnas aizsardzību pret triecieniem. Pareizi izvēlēts aizmugurējais bampers arī uzlabo kopējo automašīnas estētisko izskatu. Aizmugurējais bampers parasti ir izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas, kas izceļas ar vieglumu, izturību pret koroziju un labām mehānisko triecienu absorbcijas īpašībām.

Bamperu apkope. Iespējamie bamperu bojājumi

Parasti aizmugurējā bampera detaļas ir jānomaina nevis dabiskā nolietojuma, bet gan plaisu un lūzumu dēļ, kas radušies pēc trieciena vai transportēšanas negadījuma laikā. Nav ieteicams braukt ar deformētiem vai salūzušiem bamperiem. Ieteicām tos nomainīt, jo nekvalitatīva detaļa ne tikai nenodrošina efektīvu auto virsbūves aizsardzību, bet arī var kļūt par korozijas virsbūves aizmugurējā daļā cēloni.

Lai nodrošinātu atbilstošu aizmugurējo bamperu stāvokli, ir svarīgi regulāri tīrīt uz tiem uzkrājušās smiltis, putekļus un citus netīrumus. Lai nodrošinātu labāku detaļu aizsardzību pret sauli, lietu un citiem kaitīgiem apkārtējās vides faktoriem, aizmugurējos (un priekšējos) bamperus, tāpat kā citas virsbūves daļas, var pārklāt ar speciāliem aizsargpārklājumiem.

 Signeda interneta veikalā atbilstoši Jūsu auto modelim varat izvēlēties un iegādāties kvalitatīvus aizmugurējos bamperus vai tūninga bamperus, kas Jūsu auto piešķirs ekskluzīva stila sajūtu. Mums ir vairāk nekā 25 gadu pieredze auto detaļu tirdzniecībā, tāpēc mūsu profesionāli darbinieki ātri atradīs vajadzīgās preces. Vairāk nekā 300 000 auto detaļu un preču katalogs, konkurētspējīgas cenas un lieliski piegādes nosacījumi arī būtiski veicinās jūsu noderīgas un patīkamas iepirkšanās pieredzi!