LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Difuzori un to daļas

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DIFUZORI UN TO DAĻAS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Difuzori auto

Automašīnas radiatora difuzoru sauc arī par radiatora ventilatoru. Automašīnas radiatora difuzora mērķis – dzesēt dzinēju. Tas palīdz regulēt dzinēja temperatūru, iepludinot gaisu caur radiatora serdeni. Automašīnai braucot, gaiss tiek iepludināts radiatorā caur priekšējo režģi. Ventilatori tiek izmantoti, lai uzlabotu dzinēja veiktspēju un samazinātu izmešu daudzumu. Tiem ir sensori, kas nosaka, kad ir jāieslēdz radiatora difuzors, lai atdzesētu dzinēju. Ja motors ir ļoti noslogots, dzesēšanas radiators nodrošina drošu dzinēja darbu.

Dzesēšanas sistēmā esošais termostats pārvalda ventilatoru. Automašīnas dzinējam sasniedzot attiecīgo iepriekš noteikto temperatūru, radiatora ventilators sāks dzesēt dzinēju. Ventilators izslēdzas, ja temperatūra kļūst zemāka par iepriekš noteikto dzinēja temperatūru.


Visbiežāk sastopami difuzora bojājumi

Ir dabiski, ka automašīnas difuzors, kas regulāri dzesē dzinēju, ar laiku nolietojas un saskaras ar dažādiem bojājumiem. Ja secīgās dzesēšanas funkcija nedarbojas, dzinējs vienkārši pārkarst. Tāpēc ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk atrisināt difuzora bojājumi problēmas. Zemāk iepazīstinām ar izplatītākajiem difuzora un tā daļu bojājumiem un to pazīmēm.

Aizsērējumi. Automašīnas difuzors ilgākā laika periodā var aizsērēt ar putekļiem, netīrumiem, lapām un citiem netīrumiem, kas tajā iekļuvuši. Šie piesārņotāji samazina dzesēšanas gaisa plūsmu un tā vienmērīgu sadalījumu. Ja pamanāt, ka gaisa plūsma, kas sasniedz salona iekšpusi, ir stipri novājināta un/vai nevienmērīga, ieteicams pārskatīt un iztīrīt difuzoru.

Mehāniskie bojājumi: difuzora daļas var tikt bojātas smagu kapota bojājumu dēļ trieciena laikā. Ja tas notiek, gaisa plūsmas kontroles funkcija var darboties nepareizi. Ja kapots ir piedzīvojis nopietnākus triecienus, iesakām pārbaudīt, vai uz difuzora virsmām nav lielākas plaisas vai iespiedumi. Ja pamanāt skaidrus defektus, iesakām nomainīt difuzora daļas vai difuzoru.

Ventilatora bojājumi. Ja difuzors ir pilnībā bojāts vai nedarbojas pareizi, dzinējs netiks atdzesēts pēc vajadzības vai vispār nesaņems dzesēšanas gaisu. Bojājuma pazīmes ir vāja, neregulēta gaisa plūsma no difuzora un ventilators, kas griežas nevienmērīgi (vai negriežas vispār).

Ja ventilatora darbības traucējumi ilgstoši netiek novērsti, jūs ievērosiet, ka dzinēja temperatūra braukšanas laikā sasniedz arvien augstāku punktu. Dzesēšanas šķidrums ne tikai beidzas daudz ātrāk, bet arī ievērojami palielinās dzinēja pārkaršanas risks. Ieteicams neuzņemties risku. Difuzors automašīnai ir ļoti svarīga (un salīdzinoši lēta) detaļa. Pateicoties difuzora vienmērīgai darbībai, tiek nodrošināta optimāla darbojoša dzinēja temperatūra.  Tas nozīmē mazāku degvielas, smērvielu un dzesēšanas šķidruma patēriņu.

Izvēloties difuzoru, ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību automašīnas modelim. Radiatora ventilators tiek izvēlēts atbilstoši automašīnas modelim, gadam un aprīkojumam.

Kvalitatīvus auto difuzorus un to daļas var ērti izvēlēties Signedas mājaslapas katalogā. Mēs piedāvājam klientiem ne tikai augstu detaļu kvalitāti, bet arī plašu detaļu klāstu. Vairāk nekā 300 000 auto detaļu un auto preču sortiments garantē, ka par saprātīgu cenu izvēlēsities labākās detaļas savam auto.