LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Dzesēšanas šķidruma šļūtenes flancis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DZESĒŠANAS ŠĶIDRUMA ŠĻŪTENES FLANCIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Dzesēšanas šķidruma šļūtenes flancis

Dzesēšanas šķidruma caurules savienojums ir būtiska automašīnas dzesēšanas sistēmas daļa. Tas spēlē vitāli svarīgu lomu, nodrošinot dzesēšanas šķidruma drošu cirkulāciju starp dzinēju un radiatoru. Bez šī savienojuma efektīva siltuma izkliedēšana no dzinēja būtu neiespējama, kas galu galā izraisītu dzinēja pārkaršanu. Šis savienojums parasti tiek izgatavots no augstas kvalitātes metāla vai izturīga plastmasas, lai izturētu augstas temperatūras un spiedienu. Dzesēšanas šķidruma caurules savienojums tika izstrādāts kā atbilde uz modernu dzinēju siltuma vadības prasībām un kopš pirmo automašīnu parādīšanās ir kļuvis par neatņemamu dzinēja dzesēšanas sistēmas daļu.

Kļūmes

Visbiežāk sastopamās problēmas ir nolietojums vai korozija, kas var izraisīt šķidruma noplūdi. Arī nepareiza uzstādīšana vai zemas kvalitātes detaļas var izraisīt savienojuma noplūdi. Šādas problēmas var izraisīt nepietiekamu dzesēšanas šķidruma cirkulāciju, kas palielina dzinēja pārkaršanas risku. Ir svarīgi regulāri pārbaudīt dzesēšanas šķidruma caurules savienojuma stāvokli, īpaši veicot automašīnas tehnisko apkopi. Regulāra šī savienojuma uzturēšana un savlaicīga nomaiņa var nodrošināt automašīnas dzesēšanas sistēmas gludu un efektīvu darbību, kas paildzina dzinēja kalpošanas laiku un nodrošina optimālu veiktspēju.