LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Auto diski

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Auto diski
Biežāk uzdodamie jautājumi
 • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

  Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AUTO DISKI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto diski 

Kāpēc nepieciešams iegādāties atbilstošus auto diskus?

Ikviens autovadītājs, visticamāk, zina, ka kārtīgi auto diski būtiski ietekmē autovadīšanas kvalitāti. Izvēloties atbilstošu parametru auto diskus, uzreiz ir redzama lielāka stabilitāte, ekonomiskums un dinamika uz ceļa. Nepieciešamā izmēra auto diski nodrošina arī labāku saķeri ar ceļa segumu. Automašīnu auto diski ir dažādu tipu:

 • tērauda vai lietie;
 • viegli vai smagi;
 • šauri vai plati.

Jauni vai lietoti?

Pirkdami jaunus auto diskus, būsiet pilnībā pārliecināti, ka tie nav lodēti, krāsoti vai citādi remontēti. Pirkdami lietotus auto diskus, Jūs neziniet, cik daudz reižu tie tika sabojāti un remontēti, bet saremontētiem auto diskiem vienmēr būs vājā vieta.

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties auto diskus?

 • Modelim – izvēloties oriģinālos auto diskus, būtiski ir pievērst uzmanību automašīnas modelim, jo maz ticams, ka tas neatbildīs.
 • Auto disku stiprināšanas punktiem – t. i., cik uzgriežņu vai skrūvju ir nepieciešams auto disku pieskrūvēšanai.
 • Auto disku diametram – būtiski tam pievērst uzmanību, jo lielāki auto diski neietilps riteņa arkā.
 • Auto disku starpām starp caurumiem – svarīgi tam pievērst uzmanību, jo auto disks var nederēt un var nebūt iespējams to uzlikt.
 • Auto disku platumam – būtiski tam pievērst uzmanību, lai atbilstu riepas platumam.