LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Aizdedzes vadi

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas AIZDEDZES VADI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Aizdedzes vadi

Aizdedzes vadi automašīnā ir svarīgi dzinēja darbības komponenti. Tie nodod augstu spriegumu no aizdedzes spoles uz sveču elektrodiem, lai aizdedzinātu degvielas un gaisa maisījumu dzinēja cilindros. Šis process ir nepieciešams dzinēja iedarbināšanai un efektīvai tā darbībai.

Izgatavoti no siltumizturīgiem un elektriski vadāmiem materiāliem, aizdedzes vadi parasti ir izolēti ar silikonu vai īpašiem sintētiskiem materiāliem. Tas ne tikai aizsargā tos no karstuma un vibrācijām, bet arī nodrošina efektīvu elektriskās enerģijas pārnesi.

Aizdedzes vadi automašīnās tiek izmantoti kopš pirmo benzīna dzinēju izgudrošanas kā svarīga dzinēja palaišanas sistēmas daļa.

Bojājumi

Runājot par iespējamiem bojājumiem, aizdedzes vadi var piedzīvot dažādus bojājumus. Tas ietver izolācijas nolietojumu, lūzumus vai koroziju savienojumos, kas var izraisīt elektriskās enerģijas noplūdi un nepareizu sveču aizdedzi. Tas var izraisīt dzinēja darbības nestabilitāti, palielinātās degvielas patēriņu un pat dzinēja apstāšanos.

Aizdedzes vadi ir svarīgi dzinēja efektivitātes un uzticamības aspekti. Regulāri pārbaudīt un nomainīt nolietotos vadus ir būtiski, lai nodrošinātu automašīnas vienmērīgu un efektīvu darbību.