LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Bremžu suports

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BREMŽU SUPORTS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Bremžu suports

Ja bremžu suports nedarbojas pareizi un ir nepieciešams remonts, to plašā izvēlē atradīsiet Signeda interneta veikalā. Mūsu sortimentā Jūs atradīsiet Jūsu automašīnai nepieciešamos priekšējos un aizmugurējos bremžu suportus. Jūs varat iegādāties šīs detaļas par konkurētspējīgu cenu.

Kas ir bremžu suports un kā tas darbojas?

Tā ir viena no auto daļām, kuras funkcija ir nodrošināt stabilu bremžu sistēmas darbību. Kopā ar bremžu klučiem, disku un citām bremžu sistēmas daļām bremžu suporti veido visu mašīnas bremžu mehānismu.

Bremžu suports ir piestiprināts pie bremžu diska (uz kura vēlāk tiek uzstādīts ritenis). Šeit ir uzstādīti arī bremžu kluči, un bremžu suporta galvenā funkcija ir piespiest tos pret bremžu disku. Tādā veidā ritenis sāk vienmērīgi bremzēt.


Bremžu suportu bojājumu pazīmes un cēloņi

Bremžu suporti, tāpat kā citas automašīnu daļas, laika gaitā zaudē efektivitāti. Galvenā bremžu suporta bojājuma pazīme  ir tā, ka automašīna novirzās uz vienu pusi, pat braucot taisni.

Šī ir viena no iestrēguša suporta pazīmēm – nospiežot bremžu kluču, tas neatgriežas sākotnējā stāvoklī, tāpēc viens ritenis nepārtraukti bremzē. Tas var izraisīt arī deguma smaku.

Ja jūsu bremžu suporti ir bojāti, jūs varat arī pamanīt:

  • skaņa, kas parādījās riteņa vietā;
  • mīksts bremžu pedālis;
  • pazūd bremžu šķidrums;
  • nevienmērīgi nodiluši dažādu riteņu bremžu elementi;
  • grūtāka automašīnas bremzēšana (palielinās bremzēšanas ceļš);
  • apgrūtināta automašīnas paātrinājums.

Ja pamanāt šīs  pazīmes, šķiet, ka jums ir nepieciešams bremžu suportu remonts. Pasūtiet jaunus bremžu suportus internetā lētāk Signedas interneta veikalā.