LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Dzesēšanas šķidruma sensori

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas DZESĒŠANAS ŠĶIDRUMA SENSORI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Dzesēšanas šķidruma sensori

Dzesēšanas šķidruma sensori ir īpaši svarīgi jebkuram transportlīdzeklim, jo tie palīdz nodrošināt pareizu dzinēja temperatūru. Šie sensori uzrauga dzesēšanas šķidruma temperatūru un nodod informāciju vadības blokam, kas ar īpašiem ziņojumiem brīdina vadītāju, ja temperatūra ir pārāk augsta vai pārāk zema, tādējādi nodrošinot, ka dzinējs darbojas optimālos apstākļos.

Izgatavoti no izturīgiem materiāliem, piemēram, metāla un īpašiem plastmasām, dzesēšanas šķidruma sensori ir paredzēti, lai izturētu augstas temperatūras un koroziju. Tie parasti ir aprīkoti ar termostatu vai pretestības elementu, kas maina savu elektrisko pretestību atkarībā no temperatūras.

Dzesēšanas šķidruma sensori kļuva par svarīgu automobiļu sastāvdaļu 20. gadsimta beigās, kad tika veikti pasākumi, lai uzlabotu dzinēja vadības sistēmas un nodrošinātu efektīvāku darbību.

Bojājumi

Bojājumi dzesēšanas šķidruma sensoros var ietvert nepareizus temperatūras nolasījumus, elektriskos traucējumus vai bojājumus, kas rodas ilgstošas lietošanas vai korozijas rezultātā. Neprecīzi temperatūras rādījumi var izraisīt dzinēja pārkaršanu vai nepareizu dzesēšanas sistēmas darbību, kas var izraisīt nopietnākas dzinēja problēmas.

Dzesēšanas šķidruma sensori ir būtiska transportlīdzekļa daļa, kas nodrošina, ka dzinējs darbojas efektīvi un droši. Regulāra šo sensoru stāvokļa pārbaude un to savlaicīga nomainīšana ir būtiska, lai novērstu nopietnus dzinēja darbības traucējumus.