LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Oriģinālās daļas

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas ORIĢINĀLĀS DAĻAS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Oriģinālās auto rezerves daļas – noderīga vai nav vajadzīga izvēle?

Netrūkst diskusiju par to, vai izdevīgāk ir iegādāties oriģinālās vai neoriģinālās auto virsbūves daļas. Viennozīmīgu atbildi ir grūti atrast, jo nereti neoriģinālo rezerves daļu ražotāji veic lielisku darbu un ieved tirgū labas kvalitātes preces par daudz zemāku cenu. No otras puses, oriģinālo daļu ražotāji bieži vien daudz labāk pārzina konkrēta automašīnas modeļa unikālās īpašības. Un to ražošanas līnijas ir labāk pielāgotas šo daļu radīšanai. Tāpēc oriģinālo ražotāju daļu kvalitāte dažkārt ir ievērojami augstāka par konkurentu lētākām alternatīvām. Lielākā daļa pircēju saskaras ar dilemmu – kuras daļas vislabāk izvēlēties? Lai labāk atbildētu uz šo jautājumu, mēs izanalizēsim oriģinālo daļu un to neoriģinālo alternatīvu priekšrocības un trūkumus.


Auto rezerves daļu ražošanas nianses

Runājot par oriģinālo auto rezerves daļu galvenajām priekšrocībām salīdzinājumā ar neoriģinālajām alternatīvām, vispirms tiek norādīts ilgāks rezerves daļu kalpošanas laiks un labāka to kvalitāte. Protams, šādi apgalvojumi par oriģinālajām daļām ir loģiski - galu galā populāram ražotājam ir ļoti svarīgi saglabāt izcilu zīmola reputāciju. Un oriģinālā ražotāja tehnoloģiskās zināšanas un pieredze saistībā ar konkrēta modeļa rezerves daļām bieži vien krietni pārsniedz neoriģinālo rezerves daļu ražotāju kompetences. 

Daudzi mūsdienu auto ražotāji iegūst lielāku vai mazāku nepieciešamo auto detaļu daudzumu iegūst, pamatojoties uz pasūtījuma ražošanu. Piemēram, automašīnu koncernam PSA piederošā kompānija “Peugeot” 2023.gadā apmēram 40 procentus no visām automašīnās izmantotajām detaļām neražoja pati, bet gan pasūtīja no saviem partneriem-piegādātājiem. 

Uzņēmumi, kas rada automašīnas, izvēlas uzticamus partnerus, kas ražo augstākās kvalitātes produktus, kas tiek integrēti to ražotajos transportlīdzekļos. Oriģinālo rezerves daļu ražotāji un piegādātāji ir atbildīgi par savu rezerves daļu kvalitāti un pārstāvētā zīmola godu. Līdz ar to auto rezerves daļām, kas tiek ražotas uz pasūtījuma pamata, un vēlāk saņem oriģinālā ražotāja preču zīmi, ir raksturīga ārkārtīgi augsta kvalitāte. Piemēram, kompānija “BMW” nevēlas riskēt ar savu ilggadējo reputāciju un sadarbībai izvēlas uzticamus partnerus. “BMW” automašīnu riepas izgatavo tādi uzņēmumi kā “Continental”, savukārt uzņēmums “Bosch” ražo “BMW” bremžu klučus, akumulatorus un citas transportlīdzekļu rezerves daļas. Šie ražotāji ir vieni no slavenākajiem uzņēmumiem pasaulē. Tāpat ir vērts atzīmēt, ka tādi uzņēmumi kā Hella, Valeo, Mahle u.c. piegādā savas ražotās rezerves daļas auto radītājiem un tās arī tiek klasificētas kā oriģinālās daļas.

Iespējamas alternatīvu ražotāju rezerves daļu priekšrocības

Jaunas oriģinālās rezerves daļas dažkārt var būt ārkārtīgi dārgas tikai ražotāja zīmola reputācijas dēļ. Tāpēc ne vienmēr ir lietderīgi tās iegādāties. Piegādātāji, kas ir cienījuši labu reputāciju un piedāvā neoriģinālas alternatīvas, piemēro pievilcīgākas cenas. Protams, lai lētāks pirkums būtu noderīgs, apsverot iespēju iegādāties alternatīvo ražotāju ražotās rezerves daļas, svarīgi izvērtēt ražotāja atpazīstamību, ražošanas materiālus, kvalitātes sertifikātus un sniegtās garantijas. Jo vairāk iedziļināsieties, jo labāku lēmumu varēsiet pieņemt. Lielākajai daļai klientu svarīga ir vispiemērotākā kvalitātes un cenas attiecība, tādēļ, ja oriģinālo un neoriģinālo daļu kvalitāte nedaudz atšķiras, iespējams, ir vērts padomāt par alternatīvu daļu iegādi. 

Signeda interneta veikalā Jūs varat iegādāties augstas kvalitātes auto virsbūves daļas, ko piedāvā gan oriģinālie, gan neoriģinālie ražotāji par īpaši konkurētspējīgām cenām. Starp oriģinālo daļu ražotājiem mūsu katalogā Jūs atradīsiet “Audi”, “BMW”, “Volkswagen”, “Citroen” un citus populārus zīmolus. Piedāvātais virsbūves daļu klāsts ir īpaši liels. Sākot ar bamperiem un to daļām, beidzot ar automašīnu durvīm un motora pārsegiem.

Ātra preču piegāde un to dažādība iepriecinās ne vienu pircēju, kurš meklē rezerves daļas savai automašīnai. Pārdodam ne tikai virsbūves rezerves daļas, bet arī dzinēju, šasiju, degvielas sistēmas rezerves daļas un dažādas auto preces. Interneta katalogā, kurā ir vairāk nekā 300 000 preču, jau dažu minūšu laikā varēsiet ērti izvēlēties un pasūtīt savai automašīnai piemērotās preces.