LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Priekšējais stabilizators

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas PRIEKŠĒJAIS STABILIZATORS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Priekšējais stabilizators

Priekšējais stabilizators ir svarīgs automašīnas balstiekārtas elements. Šis stabilizators automašīnā ir kā elastīgs savienojums, kas savieno riteņus ar automašīnas virsbūvi un palīdz nodrošināt transportlīdzekļa stabilitāti līkumos.

Vadītājam veicot lielākus un mazākus pagriezienus, ar riteņiem savienotie stabilizatora stieņi reaģē uz riteņa leņķa maiņu. Piemēram, automašīnai pagriežoties pa labi, automašīnas labā stabilizatora stienis saīsinās un kreisais pagarinās. Tādā veidā stabilizators rada pagrieziena virzienam pretēju pretestības spēku, kas palīdz vieglāk atgriezt stūri taisnā pozīcijā un drošāk pārvarēt lielākus un mazākus pagriezienus.

Kādas ir stabilizatora bojājuma pazīmes?

Ja ir bojāts priekšējais stabilizators vai samazināta tā efektivitāte, iespējams, ka  automašīna, braucot pagriezienos, sāks slīdēt virzienā, kas ir pretējs riteņu virzienam. Kad šis stabilizators sabojājas, diezgan bieži var pamanīt arī strauju stūres  parastās pretestības samazināšanos griešanās laikā. Par stabilizatora atteici liecina arī krietni mazāka stūres pretestība, griežot to jebkurā vienā virzienā – pa kreisi vai pa labi. Taču, ja šīs detaļas stieņi bija deformēti, iespējams arī pretējs efekts. Šajā gadījumā pagriezienu laikā būs jūtama lielāka nekā parasti stūres pretestība.


Priekšējā stabilizatora bojājuma pazīmes nav ļoti viegli atpazīt. Līdzīgus defektus nereti pamanīsi, kad sabojājas citas piekares sistēmas daļas, kas savieno automašīnas riteni ar virsbūvi. Tāpēc pēc iepriekš aprakstīto bojājuma pazīmju fiksēšanas un problēmas neatrašanas stabilizatorā ir svarīgi pārbaudīt citas piekares sistēmas detaļas.

Klienti, kuri apmeklē Signeda interneta veikalu, var ātri un ērti izvēlēties visas savai automašīnai nepieciešamās šasijas un piekares sistēmas detaļas. Sākot ar dažādiem stabilizatoriem un amortizatoriem līdz eņģēm, kardāna savienojumiem un citām savienojošām un fiksējošām balstiekārtas daļām. Mēs garantējam saviem klientiem plašu kvalitatīvu produktu klāstu, konkurētspējīgas cenas auto detaļām un ātru un drošu piegādi.