LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Led dienas gaitas lukturi

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas LED DIENAS GAITAS LUKTURI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Led dienas gaitas lukturi

Laba automašīnas apgaismošanas sistēma nodrošina autovadītāju un visu citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību uz ceļa, tāpēc ir būtiski atbilstoši un laikus gādāt par šīs sistēmas veiktspēju. Interneta veikalā piedāvājam lielu LED dienos gaitas lukturu sortimentu. Mūsu sortimentā ir gan universālie, gan specifiskie LED dienas gaitas lukturi automašīnām. Atbilstoši samontēts lukturis palielina autovadītāja redzamību un samazina ceļu satiksmes negadījuma iespējamību. Galvenie LED dienas gaitas lukturu bojājumi ir šādi: ceļu satiksmes negadījuma laikā sasisti lukturi, dažādi elektrības bojājumi, nepareizi pievienoti lukturi u. c. Piedāvājam Jums izvēlēties atbilstošākos LED dienas gaitas lukturus no mūsu piedāvājuma:

  • LED darba lukturi,
  • universāli DRL lukturi (dienas gaitas lukturi automašīnām),
  • LED dienas gaitas lukturi ar režģiem.

Kā pareizi kopt LED dienas gaitas lukturus?

Dienas gaitas lukturus nav grūti kopt, būtiski ir nodrošināt vadu hermētiskumu, lai tajos nenonāktu netīrumi, putekļi un ūdens, kas varētu nodarīt bojājumus. Būtiski ir arī atbilstoši samontēt lukturus. Ja pamanīsiet, ka lukturi ir sākuši mirgot, iespējams, ka tos vajadzētu nomainīt pret jauniem.

Pirms LED dienas gaitas lukturu montēšanas, pārliecinieties, ka tie atbilst Jūsu automašīnai. Izvēloties LED dienas gaitas lukturus, pievērsiet uzmanību automašīnas markai, modelim, gadam un komplektācijai.