LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Izpūtēja uzgaļi

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas IZPŪTĒJA UZGAĻI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Izpūtēja uzgaļi

Izpūtēja uzgaļi (un jo īpaši trokšņa slāpētāja josla) parasti tiek iegādāta kā papildu auto detaļa, kas piedod vadamai mašīnai estētisku skaistumu un unikalitāti. Tiesa, daži slēgtā tipa trokšņa slāpētāju uzgaļi veic arī aizsargājošu funkciju. Tie palīdz aizsargāt izplūdes sistēmu no gružiem un piesārņotājiem.

Auto īpašniekiem un  entuziastiem ir iespēja izvēlēties no plastmasas vai īpaša metāla sakausējuma izgatavotus trokšņa slāpētāja uzgaļus. Plastmasas uzgaļi veido aptuveni 80 procentus no visiem mūsdienās iegādātajiem trokšņa slāpētāju uzgaļiem. Plastmasas uzgaļi ir salīdzinoši lēti, taču tie arī salūzt biežāk un ir mazāk izturīgi. Tikmēr metāla trokšņa slāpētāju uzgaļi, kas veido atlikušos 20 procentus trokšņa slāpētāju uzgaļu tirgus, bieži vien ir izturīgāki, taču arī dārgāki nekā plastmasas uzgaļi. Neatkarīgi no tā, ko jūs izvēlaties - plastmasas vai metāla trokšņa slāpētāja uzgaļus - lai nodrošinātu to izcilo izskatu un lietderīgo veiktspēju, ir ļoti svarīgi regulāri pārbaudīt uzgaļu stāvokli un tos tīrīt.

Signeda interneta veikalā mūsu klienti var ātri un ērti iegādāties dažādas degvielas izplūdes sistēmas detaļas. Jūsu automašīnai piemērotākās trokšņa slāpētāju detaļas, uzgaļi un citas izplūdes sistēmas detaļas tiks atlasītas āķumirklī, izmantojot mūsdienīgu meklēšanas sistēmu.  Saņemto preču kvalitāte, konkurētspējīga cena un ātra piegāde jūs iepriecinās ilgu laiku. Aicinām izvēlēties ilgmūžīgas detaļas, kas nodrošina Jūsu auto efektīvu darbību un estētisku pievilcību jau tagad.