LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Moldingi 

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
 • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

  Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas MOLDINGI , vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Moldingi

Moldingi automašīnām tika sākti izmantot kā līdzeklis tam, lai slēptu automašīnas virsbūves defektus. Mūsdienās moldingi tiek izmantoti kā papildus līdzeklis, kas var piešķirt Jūsu automašīnai sportiskāku izskatu.

Kur visbiežāk tiek montēti moldingi?

 • uz automašīnas durvīm;
 • uz automašīnas spārniem;
 • uz kapota;
 • virs radiatora;
 • uz bampera;
 • virs arkām;
 • virs režģiem;
 • virs un zem lukturiem.

Kā arī nevajadzētu aizmirst, ka moldingi parasti ir iedalāmi 2 tipos.

 • Aizsargājošie moldingi – tādi moldingi aizsargā visneaizsargātākās virsbūves daļas un paslēpj virsbūves defektus. Šie ir noderīgi moldingi, kas ļauj aizsargāt automašīnu un novērst tās bojājumus.
 • Aksesuāru moldingi – atbilstošo apdares moldingu variantu pēc formas, krāsas, izmēra un automašīnas modeļa var atrast Slēgtas A/S (UAB) „Signeda” veikalos, vai internetveikalā. 

Apspriežot dažādus moldingu veidus, kļūst skaidrs, ka tie veic gan aizsargājošu, gan estētisku funkciju. Tāpēc ir dabiski, ka moldingi, kas pastāvīgi pakļauti vides iedarbībai, nolietojas un galu galā ir tie jānomaina. Kas jādara, lai moldingi ilgāk saglabātos labā stāvoklī?


Moldingu apkope

Lai labāk saglabātu moldingu izcilo izskatu un kvalitāti, šīs detaļas vēlams regulāri tīrīt. Tīrīšanas darbiem vislabāk ir izmantot maigus līdzekļus, piemēram, mīkstas drānas un universālos automašīnu mazgāšanas līdzekļus. Parasti tīrīšanai nav ieteicams izmantot ķīmiskos tīrīšanas līdzekļus, kas spēcīgi reaģē ar virsmām. Tie var izbalināt moldinga krāsu vai pat sabojāt pašas detaļas plastmasu.

Saules ultravioletie stari arī kļūst par izplatītu problēmu lietojamiem moldingiem. Lai pasargātu plastmasas detaļas no saules izraisītas izbalēšanas vai plaisāšanas, ieteicams izmantot UV aizsargpārklājumus vai auto vaskus. Lielisks risinājums var būt arī detaļu aizsargplēves.


Moldingu nomaiņa

Tāpat kā jebkura cita detaļa, moldingi automašīnām ir pakļauti kaitīgai vides ietekmei un savlaicīgai nodilšanai. Moldingi var saplaisāt, zaudēt krāsu vai tikt bojāti dažādu ārējo faktoru ietekmē. Tie ietver saules iedarbību, mitrumu, saskari ar ķīmiskām vielām, fiziskus, mehāniskus triecienus utt. Tas var izraisīt detaļu izbalēšanu, skrāpējumus vai plaisāšanu. Visvairāk bojājumu parasti cieš riteņiem vistuvāk esošie spārnu moldingi.

Moldingu maiņas nepieciešamība ir atkarīga no automašīnas ekspluatācijas apstākļiem un moldingu (un visas automašīnas virsbūves) apkopes. Kad pamanāt, ka moldingi ir nodiluši, saplaisājuši vai pat saplīsuši, vēlams tos nekavējoties nomainīt vai atjaunot. Tas novērsīs lielākas virsbūves  problēmas nākotnē.

Pirms jaunu moldingu iegādes nomaiņai ieteicams rūpīgi izpētīt unikālās automašīnas modeļa specifikācijas. Tas nodrošinās, ka izvēlaties detaļu izmērus un formas, kas ir saderīgas ar automašīnu.