LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Kondicioniera radiators

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas KONDICIONIERA RADIATORS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Auto kondicioniera radiators

Auto kondicioniera radiators ir nepieciešama gaisa kondicionēšanas sistēmas sastāvdaļa salona gaisa dzesēšanas procesam. Gaisa kondicionētāja radiators šajā sistēmā ir atbildīgs par pastāvīgu izmantojamā saspiestā aukstumaģenta dzesēšanu. Gaisa kondicioniera radiatoru caurules un dzesēšanas plāksnes parasti ir izgatavotas no izturīga metāla (alumīnija, nerūsējošā tērauda vai vara), kas ir izturīgs pret asām temperatūras amplitūdām.

Kā tieši darbojas gaisa kondicioniera radiators?

Automašīnas gaisa kondicionēšanas sistēma darbojas pēc siltā-aukstā gaisa plūsmas apmaiņas principa. Ar gaisa kondicionierī esoša speciāla dzesēšanas šķidruma palīdzību salonā pievadītais gaiss tiek atdzesēts atbilstoši vadītāja iestatītajām vēlamajām temperatūras vajadzībām. Silts gaiss (ar tā paša dzesēšanas šķidruma palīdzību) tiek "uzsūkts" un izņemts no salona iekšpuses, to aizstāj ar atdzesētu gaisu no kondicioniera. Lai dzesēšanai izmantojams dzesēšanas šķidrums nepārkarstu, to pastāvīgi dzesē gaisa kondicioniera radiators.

Kā izvēlēties atbilstošu radiatoru?

Izvēlēties atbilstošu gaisa kondicioniera radiatoru savai automašīnai nav grūti. Parasti pietiek pievērst uzmanību radiatora saderībai ar konkrētu transportlīdzekļa modeli. Un, ja vēlaties iegādāties kvalitatīvu detaļu, kas ir piemērota ne tikai jūsu automašīnai, ir svarīgi rūpīgi izlasīt radiatora ražošanas materiālu sadaļu, sīkāk iepazīties ar ražotāju, viņa reputāciju un detaļai sniegtajām garantijām.

Signeda interneta veikalā pārdodam kvalitatīvas dzesēšanas sistēmas detaļas no oriģinālajiem un alternatīvajiem ražotājiem. Mūsu klāsts ir ārkārtīgi plašs – piedāvājam gan dzinēja, gan salona kondicionieru radiatorus un to dažādās detaļas – turētājus, aizbāžņus, iztvaicētājus, kompresorus un citas detaļas. Viss nepieciešamais Jūsu auto dzesēšanas sistēmām ātri un ērti atrodams Signedas e-veikala katalogā!