LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Bremžu diska aizsargs

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BREMŽU DISKA AIZSARGS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Bremžu diska aizsargs

Bremžu disku aizsargs ir viens no bremžu sistēmas elementiem. Bremžu disku aizsargi ir nepieciešami, lai aizsargātu bremžu disku no mitruma, sāls un netīrumiem. Šo iemeslu dēļ bremžu disku aizsargs var tikt bojāts korozijas dēļ, kas prasa šīs daļas nomaiņu.

Bremžu disku aizsargi: kad tos nomainīt?

Dažkārt pēc pazīmēm, kas parādās, ir grūti noteikt, vai ir bojāti bremžu disku aizsargi vai citi bremžu mehānisma elementi, jo pazīmes ir līdzīgas. Ja bremžu zonā parādās čīkstēšanas, klaudzēšanasvai citi trokšņi, iesakām pārbaudīt visu bremžu sistēmu. Tomēr bremžu disku aizsargs ir jānomaina, ja:

  • parādās korozijas pazīmes;
  • bremžu disku aizsargi zaudē formu, deformējas;
  • manāms stiprinājumaelementu atslābums.

Kādus bremžu disku aizsargus izvēlēties?

Iesakām investēt kvalitatīvu auto detaļu ražotājā. Iegādājoties jaunu, kvalitatīvu detaļu, jūs izvairīsieties no papildu izmaksām ilgāku laiku.

Bremžu disku aizsargu izvēle ir svarīga atkarībā no automašīnas modeļa un ražošanas gada. Pievērsiet uzmanību arī automašīnas šasijai: šī automašīnas daļa atšķirsies atkarībā no automašīnas dzenošajiem riteņiem (atšķirsies priekšējā bremžu diska aizsargi un aizmugurējā bremžu diska aizsargi). Tāpat jāzina, kurai automašīnas pusei pērkat daļu.

Ja vēl nezināt, kā izvēlēties vajadzīgās detaļas savam auto, Signeda interneta veikala menedžeri atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un piedāvās Jums nepieciešamās auto daļas par izdevīgu cenu.