LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Kartera skrūves blīve

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Kartera skrūves blīve
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas KARTERA SKRŪVES BLĪVE, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Dzinēja kartera blīvslēgs


Dzinēja kartera blīvslēgs ir neliela, bet ļoti svarīga automobiļa daļa. Tā galvenā funkcija ir nodrošināt, ka dzinēja eļļa neizplūst no kartera. Blīvslēga klātbūtne ir būtiska, lai uzturētu hermētiskumu starp dzinēja karteri un dzinēja bloku.

Izgatavota no izturīgiem materiāliem, piemēram, metāla, gumijas vai citām vielām, šī blīvslēga spēj izturēt lielas temperatūras izmaiņas un ķīmiskas iedarbības, kas ir raksturīgas dzinēja iekšpusē. Tās ražošanas process ietver materiālu izvēli, griešanu un formēšanu, lai atbilstu konkrētiem dzinēju modeļiem un konstrukcijām.

Dzinēja kartera blīvslēgi automobiļos parādījās kopā ar pirmajiem dzinējiem. Kopš tā laika to dizains un materiāli ir attīstījušies līdz ar dzinēju tehnoloģijām, lai efektīvi izturētu arvien pieaugošās dzinēju darbības prasības.

Bojājumi

Visbiežāk sastopamie bojājumi ir blīvslēga plaisas vai plīsumi, kas var ļaut eļļai izplūst. Tas var izraisīt dzinēja eļļas līmeņa samazināšanos, kas savukārt var izraisīt nopietnas dzinēja problēmas. Tāpēc ir svarīgi regulāri pārbaudīt šo daļu un, ja nepieciešams, to nomainīt.


Šīs blīvslēgas apkope ir būtiska jebkura automobiļa apkopes daļa. Atbilstoša tās nomaiņa un pārbaude nodrošina, ka dzinējs darbojas vienmērīgi un efektīvi, novēršot dārgas remonta izmaksas, kas saistītas ar eļļas noplūdi. Dzinēja kartera blīvslēga funkcija ir cieši saistīta ar kopējo dzinēja darbību un efektivitāti mūsdienu transportlīdzekļos.