LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Pagriezienu lukturi un to daļas

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas PAGRIEZIENU LUKTURI UN TO DAĻAS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Pagriezienu lukturi

Automašīnas pagriezienu rādītāji ir viens no galvenajiem līdzekļiem drošības uz ceļa nodrošināšanai. Automašīnu pagriezienu lukturi parādā, uz kuru pusi autovadītājs gatavojas griezties, taču, ja tie nestrādā, tad tas var samulsināt citus autovadītājus, bet sliktākajā gadījumā izraisīt avāriju. Ļoti būtiski ir zināt, ka pēc automašīnas pagriezienu rādītājiem vadās ne tikai citi autovadītāji, bet arī gājēji, riteņbraucēji un citi satiksmes dalībnieki u. c.

Galvenie pagriezienu lukturu un spuldžu bojājumi

  • izdegušas lampas un drošinātāji,
  • releja bojājums,
  • vadu bojājums,
  • ierīču paneļa indikatoru bojājums,
  • elektroniskā vadības bloka bojājums,
  • citi bojājumi.

Pagrieziena rādītājus ieteicams pārbaudīt katru mēnesi (atkarībā no ekspluatācijas biežuma). Visbiežākais bojājums – izdegusi spuldzīte. Ja Jums ir nepieciešam pagrieziena luktura spuldzīte, to varat atrast mūsu veikala sortimentā. Katras automašīnas lukturiem ir savādākas spuldzes, tādēļ būtiski noskaidrot, kādas spuldzes vajag Jūsu automašīnai. Ja ir nepieciešams nomainīt automašīnas pagrieziena lukturus, būtiski ir parūpēties par kvalitatīvām detaļām. Kvalitāti garantē ražotājs, tādēļ piedāvājam plašu to izvēli. Mainot pagrieziena lukturus, būtiski ir pievērst uzmanību automašīnas markai, modelim, gadam un komplektācijai, lai izvēlētos atbilstošāko.