LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Spārns

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas SPĀRNS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Automašīnas spārns

Automašīnas spārns ir daudzkomponentu virsbūves detaļa, kas ir atbildīga par riteņu, dzinēja nodalījuma un paša virsbūves rāmja aizsardzību no vides  negatīvās ietekmes un triecieniem sadursmes gadījumā. Virsbūves spārns palīdz arī pareizi virzīt gaisa plūsmu ap automašīnas virsbūvi braukšanas laikā, tādējādi uzlabojot transportlīdzekļa aerodinamiskās īpašības un samazinot gaisa plūsmas pretestību un degvielas patēriņu.

Mūsdienās neviena transportlīdzekļa virsbūve nav iedomājama bez virsbūves spārniem. Tomēr tas ne vienmēr bija tā. Vēl 1886. gadā pirmajā konstruējamā automašīnā tādas detaļas kā spārni vispār nebija. Spārni parādījās vēlāk, kad, palielinoties ražojamo automobiļu ātrumam, bija nepieciešami efektīvi līdzekļi virsbūves aizsardzībai. Pirmie automašīnu spārni bija ļoti vienkārši, izgatavoti no metāla. Tiesa, kopš tā laika ražošanas tehnoloģijas un zināšanas par automašīnu drošību un aerodinamiku ir ievērojami attīstījušās. Tāpēc mūsdienās spārni, kas izgatavoti no izturīgas plastmasas vai augstas kvalitātes metālu sakausējumiem, atbilst augstākajiem aerodinamikas un aizsardzības pret mehāniskiem triecieniem standartiem.

Signedas mājaslapā ļoti ātri iespējams izvēlēties visdažādākās virsbūves detaļas, kas pielāgotas jūsu auto modelim. Varam piedāvāt gandrīz visu – sākot ar motora pārsegiem, beidzot ar iepriekš minētajiem virsbūves spārniem, auto durvīm, bamperiem vai sliekšņiem un arkām. Lai klients varētu ērti izvēlēties sev vēlamo preces kvalitātes un cenas attiecību, klāstā iekļaujam kvalitatīvas detaļas no oriģinālajiem un neoriģinālajiem ražotājiem.