LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Ieplūdes kolektora blīve

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Jaunākās preces kategorijā: Ieplūdes kolektora blīve
Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas IEPLŪDES KOLEKTORA BLĪVE, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Ieplūdes kolektora starplika

Automašīnas veiktspēju un uzticamību daļēji nosaka tāda maza, bet ļoti svarīga detaļa kā ieplūdes kolektora starplika. Ieplūdes kolektora starplika veic būtiskas funkcijas dzinējā – nodrošina blīvumu starp ieplūdes kolektoru un dzinēja galvu, tādējādi pasargājot no gaisa noplūdes un nodrošinot pareizu degvielas un gaisa maisījuma veidošanos. Tas nodrošina efektīvu degvielas sadegšanu, optimālu dzinēja darbību un mazāku degvielas patēriņu. Šī starplika parasti tiek izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, metāla, azbesta vai speciāliem sintētiskiem savienojumiem, lai nodrošinātu izturību un izturību pret augstu temperatūru un ķīmiskām vielām. Šī detaļa automašīnās parādījās līdz ar pirmajiem dzinējiem, evolucionējot un pielāgojoties inovācijām automobiļu rūpniecībā.

Bojājumi

Tie parasti rodas ilgstošas ​​lietošanas, nepareizas uzstādīšanas vai augstas dzinēja darba temperatūras dēļ. Kad starplika zaudē savas īpašības, dzinējs var sākt darboties nevienmērīgi, tā efektivitāte var samazināties, var palielināties degvielas patēriņš un paaugstināties dzinēja temperatūra. Tāpēc ir svarīgi regulāri pārbaudīt un nepieciešamības gadījumā nomainīt ieplūdes kolektora starpliku, lai nodrošinātu jūsu automašīnas vienmērīgu un uzticamu darbību.