LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Bremžu diski

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas BREMŽU DISKI, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Bremžu diski

Automašīnas bremžu diski – bremžu sistēmas daļa, kas ir atbildīga par transportlīdzekļa apturēšanu vai palēnināšanu. Bremžu diski ir iedalāmi pēc vairākiem kritērijiem. Viens no tiem – bremžu disku ventilācija. Ir ventilējami un neventilējami bremžu diski. Ventilējami bremžu diski ir izveidoti no divām plāksnēm, starp kuriem ir spraugas, bet neventilējami – no vienas plāksnes.

Tā kā bremžu diskus pastāvīgi ietekmē dažādi faktori, tie var būt:

  • oglekļa;
  • keramikas;
  • čuguna.

Bremžu disku galvenie bojājumi

  • nelīdzenumu parādīšanās – bojājums, kas rodas straujas bremzēšanas dēļ, ilglaicīgas mitruma, aukstuma vai karstuma ietekmes dēļ,
  • diska nodilums – bojājums spēcīga detaļu nodiluma vai pēkšņas bremzēšanas dēļ,
  • diska plaisāšana – bojājums, kas rodas mehāniska rakstura bojājuma vai būtiskas detaļas nodilšanas dēļ.

Bremžu disku kalpošanas laiks ir dažāds. To nosaka ļoti daudz faktoru, kurus paredzēt nav iespējams, bet var mēģināt no tiem izvairīties. Mierīga bremzēšana un bremžu kluču apkope var palīdzēt izvairīties no bojājumiem. Taču daži mehāniķi rekomendē bremžu diskus mainīt pie katras otrās bremžu kluču maiņas, t. i., ik pēc 30 000–40 000 kilometru nobraukuma.