LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Ksenona vadības bloks

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas KSENONA VADĪBAS BLOKS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Ksenona vadības bloks

Ksenona vadības bloks ir galvenais automašīnas ksenona lukturu vadības bloks. Ksenona vadības bloks ir atbildīgs par ieslēgšanas/izslēgšanas un spilgtuma regulēšanas funkciju nodošanu lukturiem un dažādu lukturu kļūdu kodu noteikšanu, informēšanu  par darbības traucējumiem. Ksenona bloku parasti uzstāda zem automašīnu paneļiem. Tas ir savienots ar ksenona lukturiem, elektronisko vadības moduli (ECM) un priekšējo lukturu slēdzi.

Kā izvēlēties atbilstošu vadības bloku?

Jūsu automašīnai piemērotais ksenona bloks tiek izvēlēts galvenokārt, pamatojoties uz tā saderību ar konkrētu automašīnas modeli. Ja bloks atbilst šim kritērijam, ir svarīgi pievērst uzmanību tā saderībai ar pieejamo ksenona lukturu strāvas spriegumu. Ir arī lietderīgi pievērst uzmanību bloka funkcionalitātei. Ksenona vadības bloku var raksturot ar dažādām funkcijām - lukturu spilgtuma un “toņa” regulēšana, kļūdu noteikšana un to tiešais attēlojums ekrānā, adaptīvais apgaismojuma režīms utt. Izvēlieties vadības bloku, kas ļaus izmantot visas vēlamās apgaismojuma vadības funkcijas.

Klienti, kuri apmeklē Signeda interneta veikalu, parasti ir patīkami pārsteigti par piedāvāto apgaismojuma detaļu sortimentu. Mūsu veikala katalogā ļoti ātri un vienkārši var izvēlēties dažādas halogēna, ksenona tipa un LED gaismas, ksenona blokus un vadības ierīces citām apgaismes sistēmām. Pārdodam dažādas detaļas no oriģinālajiem un alternatīvajiem ražotājiem, tāpēc varat būt garantēts, ka atradīsiet ne tikai plašu kvalitatīvu preču klāstu, bet arī konkurētspējīgas auto daļu  cenas.