LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Stūres kolonna

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas STŪRES KOLONNA, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Stūres kolonna

Stūres kolonnas bojājumu nevar ignorēt, jo tā ir svarīga automašīnas sastāvdaļa, kuras funkcija  ̶  vienmērīga un droša automašīnas vadīšana. Vispārīgi runājot, ar tās palīdzību mēs kontrolējam automašīnas kustības trajektoriju. Tieši šī daļa nodod griezes momentu uz šasiju un riteņiem,


Stūres kolonnas remonta cena

Šīs daļas mehānisma kļūmes auto īpašniekiem sagādā pamatīgas galvassāpes, jo gan pati detaļa, gan tās remonts nav lēts.

Signeda interneta veikalā šo auto detaļu atbilstoši auto modelim atradīsi par izdevīgu cenu, tāpēc arī šāda bojājuma gadījumā varēsi ietaupīt.

Tā remonta cena būs atkarīga ne tikai no automašīnas modeļa, bet arī no tā, vai izvēlēsieties to restaurēt vai nomainīt pret jaunu.

Restaurācija būs lētāka, taču jāņem vērā, ka šāda daļa kalpos mazāk laika. Tāpēc saviem klientiem iesakām jaunas daļas uzstādīšanu, jo tās sakarīga darbība tiks nodrošināta daudzus gadus.


Kādas ir stūres kolonnas bojājumu pazīmes?

Nepareizu stūres kolonnas darbību var saprast pēc vairākām pazīmēm. Viena no galvenajām ir grūtāk griežamā stūre. Tomēr šī daļa ir jānomaina arī tad, ja ir šādas pazīmes:

  • ir jūtama stūres vibrācija;
  • stūre kļūst vaļīgāka;
  • rodas neparastas skaņas, piemēram, klaudzēšana, čīkstēšana utt.;
  • automašīna zaudē stabilitāti braukšanas laikā;
  • zem stāvošas automašīnas parādās plankums.

Ja neesat pārliecināts, kā izvēlēties šo daļu, varat konsultēties ar Signeda menedžeri. Viņš ar prieku atbildēs uz jūsu jautājumiem un pastāstīs par tiešsaistē nopērkamajām auto daļām.