LV
Izvēlēties Transportlīdzekli
+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli

Stūres stienis

Nav izvēlēta nekāda automašīna. Lai apskatītu preces, izvēlieties automašīnu, kuras detaļas Jūs meklējat.

Biežāk uzdodamie jautājumi
  • Vai ir iespējams preces izņemt fiziskajos veikalos?

    Jā, preces bez maksas var izņemt visos Signeda fiziskajos veikalos Lietuvā. Parasti preces no citiem veikaliem tiek piegādātas 1–3 dienu laikā.


Pasūtiet preču saņemšanu šādās pilsētās:

Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties rezerves daļas no kategorijas STŪRES STIENIS, vienmēr varat doties uz jebkuru fizisku veikalu no zemāk esošā saraksta, kur varat ne tikai paņemt pasūtītās preces, bet arī saņemt speciālistu konsultāciju pirms pasūtīšanas. Pasūtītā oriģinālā rezerves daļa tiek piegādāta uz centrālo noliktavu, jau nākamajā dienā varat to izņemt tuvākajā veikalā. Interneta veikalā pasūtītās rezerves daļas var piegādāt ne tikai fiziskajos Signeda veikalos, bet arī uz jebkuru no Jūsu norādītajām adresēm Latvijas pilsētās. Fiziskajos veikalos Jums ir iespēja ne tikai saņemt profesionālu konsultāciju, bet arī iespēja preci apskatīt. Interneta veikalā pasūtītās detaļas iespējams piegādāt ne tikai uz Rīgu, Daugavpili, Liepāju, bet arī uz citām pilsētām un reģionu centriem, piemēram, Jelgavu, Jūrmalu, Ventspili, Rēzekni, Valmieru, Jēkabpili, Ogri, Salaspili, Tukumu, Cēsīm, Kuldīgu, Olaini, Saldus, Talsiem, Dobeli, Krāslavu, Siguldu, Bausku, Ludzu, Līvāniem, Gulbeni, Madoni, Alūksni, Aizkraukli, Limbažiem, Preiļiem, Balviem, Lielvārdi, Ikšķili, Valku, Smilteni, Salacgrīvu, Saulkrastiem, Aizputi, Baldoni, Grobiņu, Auci, Vangadzi, Baložiem, Skrundu, Pļaviņām, Kandavu, Viļāniem, Rūjienu, Brocēniem, Cēsvaini, Ilūksti, Viesīti, Valdemārili, Dagdu, Aloju, Priekuli, Krāslavu, Kalnciemu, Ķegumu, Jaunjelgavu, Mazsalaku, Varakļāniem, Staiceli, Lubānu , Api, Standi, Zilupi, Ainažiem, Viļaku, Pilteni, Sedu, Sabili, Strenčiem, Līgatni, Pāvilostu, Subati, Durbi. Preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 86 eiro. Ja summa ir mazāka, piegādes izmaksas ir atkarīgas no Jūsu preču svara. Piegāde uz norādīto adresi aizņem 1-2 darba dienas. Par pasūtījuma statusu Jūs tiksiet informēts ar SMS. Vairāk informācijas atradīsiet: https://www.signeda.lv/iepirksanas-noteikumi

Stūres stienis

Stūre ir īpaši svarīga automašīnas sastāvdaļa, kas veic svarīgu funkciju – sinhronizē riteņu darbu. Bojāta daļa samazina automašīnas manevrēšanas spēju uz ceļa, kas palielina ceļu satiksmes negadījumu risku.

Kad jāmaina?

Šīs detaļas, tāpat kā jebkura cita, nav mūžīgas. Kā likums, šī automašīnas daļa ir piemērota lietošanai līdz 40 tūkstošiem kilometru, un nomaiņa ir nepieciešama, parādoties pirmajām kļūmes pazīmēm.

Protams, stūres stieņa kalpošanas laiks var tikt saīsināts, ja auto tiek ekspluatēts sliktos apstākļos: braucot pa nelīdzeniem ceļiem ar grambām, mežainos apvidos utt.

Turklāt tas var kalpot mazāk, ja tas tika remontēts. Lai gan tā restaurācijas un remonta cena ir zemāka nekā jaunas detaļas uzstādīšanas cena, šajā gadījumā var sagaidīt vēl vienu remontu pat pirms 20 000 kilometru nobraukšanas.

Stieņa bojājuma pazīmes

Tā bojājumu var atpazīt pēc noteiktām pazīmēm. Ir vērts atzīmēt, ka līdzīgas pazīmes var signalizēt arī par citiem šasijas un, jo īpaši, stūres mehānisma bojājumiem. Tomēr jebkurā gadījumā, ja pamanāt šādas pazīmes, jums jāpiesakās mašīnas remontam:

  • Sajūta, ka automašīna ir zaudējusi kontroli: tā novirzās no trajektorijas, griežoties vai braucot pa līdzenu ceļu.
  • Satricinājumi pagriezienos, bremzējot vai paātrinot.
  • Vaļīgs riteņu gājiens.
  • Stūrē ir vaļības sajūta.

Ja parādās bojājuma pazīmes, iesakām nekavējoties nomainīt šo auto daļu. Signeda interneta veikalā šī detaļa tiek pārdota dažādām automašīnām par zemāku cenu, tāpēc plaša izvēle par izdevīgu cenu atvieglos nepieciešamo auto detaļu atrašanu.